11. október- Svetový deň proti bolesti a my vieme, ako sa jej môžete zbaviť

od | okt 12, 2018 | Iné

Vedeli ste, že už od roku 2004 je 11. október svetovým dňom proti bolesti? Hlavným cieľom tohto dňa je zvýšiť povedomie o bolesti, upozorniť na potrebu úľavy a poskytnúť pomoc pri rozpoznávaní príznakov a symptómov.

Bolesti ovplyvňujú kvalitu nášho života

„Bolesť je najstrašnejší pán, ktorý ľudí sprevádza po celý život až do smrti. Bolesť ovplyvňuje každoročne milióny ľudí a u mnohých z nich je bohužiaľ nedostatočne liečená. V dôsledku toho je bolesť najčastejšou príčinou utrpenia, ktoré ohrozuje kvalitu života.“ Albert Schweitzer (1875-1965 nositeľ Nobelovej ceny Mieru v roku 1952). Od tohto výroku prešlo už 66 rokov a ľudské poznatky sa našťastie rozrástli až tak, že bolesť vieme vo viacerých prípadoch riešiť aj bez vedľajších účinkov.

Trpíte bolesťami kĺbov vy alebo niekto z Vašich blízkych?

Bolesť kĺbov výrazne ovplyvňuje kvalitu nášho života. Okrem toho, že často nemôžeme vykonávať naše obľúbené aktivity či už je to šport, práca okolo domu, dlhé prechádzky, tak bolesť vplýva aj na našu duševnú kvalitu života. Mali ste niekedy vy alebo Vaši blízki strach z toho, že bolesť nikdy neprestane? Alebo, že sa ešte viac zvýrazní? Že kvôli bolesti nebudete môcť ďalej vykonávať Vaše povolanie? Mali ste niekedy dokonca pocit straty radosti zo zmyslu života, a to len kvôli tomu, že ste si nevedeli pomôcť? Potom bol tento e-mail určený práve Vám.

Netrápte sa už, máme pre Vás riešenie, ktoré funguje

Po dlhú dobu sa lekári domnievali, že nie je možné urobiť nič pre to, aby bolesti kĺbov úplne vymizli. Dnes je ale všetkému inak. Existuje jednoduché a chutné riešenie, ktoré môže dramaticky zlepšiť zdravie Vašich kĺbov a vy sa tak nemusíte vzdať Vašich obľúbených aktivít. Práve naopak, Váš život môže byť plnohodnotnejší.

[post-views]
Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Tím Ave Natura - Zákaznícka podpora

gopay_cards_mojkolagen_002

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, IČDPH: SK2020031299