fbpx

3+1 užitočné rady, ako sa zbaliť na letnú dovolenku

9. aug 2023Blog

Poznáte to, chystáte sa na dovolenku, najradšej by ste so sebou vzali všetky letné outfity a obľúbené produkty, no musíte spomedzi nich selektovať a vyberať len tie najlepšie? A nakoniec na dovolenke smútite, pretože ste museli polovicu nechať doma? Pozrime sa na to, ako sa efektívne zbaliť a zobrať so sebou všetko, čo na letnej dovolenke potrebujete.

Ako si pobaliť oblečenie?

Aby ste zmestili do kufra čo najviac kusov oblečenia, zabudnite na uhladené komíniky a radšej ho zrolujte.  Nie len, že tak vytvoríte väčší priestor na iné veci, oblečenie bude takto v kufri vyzerať prehľadnejšie. Ak náhodou budete cestou niečo potrebovať, nemusíte vyhádzať celý kufor a znovu sa trápiť s jeho zatváraním. Hrubší svete či bundu si prehoďte rovno cez seba, v lietadle si ju dáte dolu, nezaberie vám miesto v kufri a takýto spôsob „prepašovania“ oblečenia do lietadla je úplne v poriadku.

Menej je niekedy viac

My ženy milujeme kozmetiku, máme jej veľa a máme ju všade. A keď niekam cestujeme prichádza problém, najmä ak cestujeme lietadlom a máme obmedzené množstvo tekutín, ktoré si môžeme vziať. Vašej obľúbenej pleťovej kozmetiky, kondicionéru či šampónu sa nemusíte vzdať. V drogériách, ale aj iných obchodoch nájdete fľaštičky a nádobky určené na cesty. Na váš obľúbený make-up či denný krém použite obal na kontaktné šošovky a kozmetiku prelejte do menších fľaštičiek. V priesvitnom obale navyše nemusíte riešiť problémy s kontrolou na letisku.

Matrioška

Matriošku veľmi dobre pozná každý z nás, využite jej čaro aj pri balení cestovného kufra. Beriete so sebou dózy alebo krabičky či máte akýkoľvek iný voľný priestor? Zaplňte ho. Do prázdnych krabičiek viete vložiť napríklad šperky alebo suveníry. Taktiež viete takýmto spôsobom využiť vaše topánky a zaplniť ich. Do hrubých ponožiek vložte parfém alebo iné krehké veci, ktoré by sa mohli pri ceste poškodiť. Zabijete tak dve muchy jednou ranou.

Užite si dovolenku s vašim obľúbeným kolagénom

Neviete si predstaviť dovolenku bez obľúbeného Viacollagenu, no nechcete brať celé mesačné balenie, na ktoré už vlastne ani nemáte priestor? Vezmite si Viacollagen v cestovnom balení. Nájdete v ňom 14 samostatne balených vrecúšok obľúbeného kolagénového nápoja. Či idete na víkend alebo na týždeň, vezmete si presne toľko, koľko potrebujete.

Prémiová receptúra v cestovnom ORIN Viacollagene obsahuje až 5000 mg morského kolagénu. Vedeli ste, že až 80% imunitného systému sa nachádza v našich črevách? Imunitu na dovolenke podporíte vďaka akáciovej vláknine, ktorá sa rozpúšťa v celej dĺžke čreva a vitamínu C. O krásnu a vypnutú pokožku sa postará kyselina hyalurónová, ktorá na seba viaže až 90% vody, preto patrí k najpoužívanejším zložkám používaným v kozmetickom priemysle.  Užite si zvyšok leta naplno a zaobstarajte si Viacollagen v cestovnom balení. Sprevádzať vás môže všade na cestách, v práci alebo keď si vyjdete s kamoškou na kávu.

Navyše sme si teraz pre vás pripravili zľavu v  hodnote 10%.  Stačí k v košíku kód Dovolenka10.

Autor článku:
Mgr. Veronika
Sásiková
Tím mojkolagen
info@mojkolagen.sk

1