6 dôvodov, prečo by ste sa aj vy mali zapojiť do 90- dňovej výzvy

od | mar 5, 2019 | O kolagéne | 0 komentárov

Aj vy ste už zažili ten pocit, kedy ste sa vo svojom tele necítili dobre? Snažili ste sa zakryť vrásky na Vašej tvári, celulitídu na stehnách či bokoch? Trápilo Vás niekedy vypadávanie vlasov alebo sa Vám nechty často lámali?

Podobné problémy rieši takmer každá žena

My ženy sme už od prírody nastavené tak, že chceme vyzerať dobre. Svoju krásu sa snažíme pestovať pravidelnými návštevami kozmetických salónov, kaderníkov či nákupmi kvalitnej kozmetiky. Čo ale robiť, keď napriek našej snahe nevidíme výsledky, aké by sme chceli? 

Prezradíme Vám tajomstvo

Ešte predtým, ako Vám prezradíme, v čom spočíva 90- dňová výzva ku krajšej pokožke, vlasom a nechtom, by ste mali vedieť, že neriešenie týchto problémov Vás skôr či neskôr donúti za ne zaplatiť. Nehovoríme iba o peniazoch, ale nie sú to drobnosti, ktorých sa jednoducho budete musieť vzdať. Na mysli máme to, že pravdepodobne sa vo svojom živote budete musieť rozlúčiť s predstavou o:

  1. Krásnych a hustých vlasoch
  2. Pružnej pokožke
  3. Pleti bez viditeľných vrások
  4. Zdravých nechtoch
  5. Dobrom pocite zo svojho výzoru

+ Zoznam pokračuje…

Chcete vedieť o 90- dňovej výzve viac?

Tisícky žien na Slovensku sa už zapojili do 90- dňovej výzvy

Áno, tisícky žien na Slovensku sa už do 90- dňovej výzvy zapojili a výsledkami boli ohromené. Väčšina z nich pozorovala prvé zlepšenia už po prvých dvoch mesiacoch. Na pleti sa zredukovali vrásky, pleť pôsobila sviežo a vypnuto, pokožka bola pružnejšia, vlasy hustejšie a to nie je všetko 😱

Chcete vedieť o skúsenostiach týchto sloveniek?

Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Tím Ave Natura - Zákaznícka podpora