7 dôvodov prečo piť zelený džús každý deň

od | apr 29, 2019 | Tipy pre zdravie

Pitie zelených džúsov sa stalo hitom posledných rokov. Nie je sa čomu čudovať, nakoľko už jeden pohár takéhoto džúsu obsahuje neuveriteľné množstvo živín, ktoré sú prospešné pre naše zdravie. Tie Vaše telo využije na to, aby správne fungovalo a Vy sa tak budete cítiť lepšie a zdravšie.

  1. Vytvára v tele zásadité prostredie

Vypite ráno zelený džús a doplňte vášmu telu potrebné vitamíny a minerály, aby si mohlo udržať správnu pH a mohlo tak bezchybne  fungovať.

  1. Zabezpečte si dostatok energie na celý deň

Ak je káva to prvé, po čom siahate, keď ste unavení, tak pozor! Síce Vás na istý čas preberie, ale nevyrieši problém s únavou. Vymeňte ju za zelený džús bohatý na živiny a pociťujete energiu počas celého dňa.

  1. Spomaľte starnutie

Doplňte antioxidanty pitím zelených džúsov, nabitých superpotravinami a chráňte Vaše telo pred oxidačným poškodením a spomaľte fyzické starnutie.

  1. Váš tráviaci systém je základom zdravia

Vedeli ste, že zelené džúsy, ktoré sú nabité enzýmami, výrazne podporujú trávenie a tým zaisťujú to, aby tráviaci trakt fungoval správne a prijímal živiny s ľahkosťou?

  1. Nakopnite detoxikáciu

Vaše telo je neustále vystavené toxínom. Našťastie zelené džúsy obsahujú zložky, ktoré podporujú Vašu pečeň úspešne zbavovať telo toxínov a preto je potrebné, aby ste ich pili každý deň.

  1. Podporte si imunitný systém

Pitie zelených džúsov, nabitých vitamínmi a minerálmi je najlepšia cesta k tomu, ako si vybudovať silný imunitný systém.

  1. Biologicky dostupné živiny

Väčšina multivitamínových doplnkov neobsahujú nič viac ako umelé vitamíny, ktoré sa dobre neabsorbujú. Na druhej strane zelené džúsy obsahujú prírodné vitamíny v ich najbiologickejšej forme a sú ľahko absorbovateľné.

Dajte “zelenú” VIAORGANICu green juice

Prečo sme pre Vás VIAORGANIC green juice vyrobili? Samotná príprava zelených džúsov môže byť časovo náročná. Nakupovanie surovín, odšťavovanie a následné upratovanie zaberá dosť času. Preto ak máte hektické rána, určite oceníte, aké je to jednoduché s výrobkom VIAORGANIC green juice. Doprajte si zdravý nápoj každé ráno.VIAORGANIC green juice je plný superpotravín ako kurkuma, spirulina, matcha a ashwagandha. Je špeciálne a starostlivo namiešaný tak, aby podporil Vaše celkové zdravie, zredukoval stres, očistil telo od toxínov, omladil pleť, posilnil imunitu a omnoho viac!

Chcete VIAORGANIC green juice za špeciálnu cenu?

Zadajte kód kupónu organic6 a automaticky sa vám odráta 6 eur z ceny

Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Tím MôjKolagén - Zákaznícka podpora