Jedna minúta denne je všetko, čo potrebujete, aby ste vykročili za Vašou krajšou postavou

od | jún 7, 2019 | Tipy pre zdravie

Ako to už býva zvykom, človek na internete nájde množstvo „osvedčených“ rád a trikov, ako sa čo najrýchlejšie dostať do plavkovej formy. A tak skúšame nezmyselné diéty, kupujeme drahé produkty, ktoré nás majú nadbytočných kíl „zázračne“ zbaviť. Ak potom nefungujú, sme sklamaní, pretože sme za ne zaplatili stovky eur bez efektu. Ako ale chudnúť zdravo a s viditeľným výsledkom? Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Toto je najčastejšia chyba, ktorú robia ľudia pri chudnutí

Mnohé ženy pre krajšiu postavu urobia naozaj čokoľvek. Často si dokonca myslia, že najlepšou diétou zo všetkých je nejesť, a tak vynechávajú jedlo. Tým, ale svojmu telu odopierajú potrebné živiny a energiu. A preto sa stane presný opak toho, čo chcú. Telo sa začne brániť a vytvárať si zásoby na „ťažšie“ chvíle.

Ako by to malo byť správne?

Základom pri chudnutí by mala byť bohatá strava na vitamíny a minerály, ktoré je najvhodnejšie dopĺňať hneď zrána. Telo tak naštartujete do nového dňa. Na základe tejto informácie Slováci prichádzajú so zeleným džúsom, ktorý je plný superpotravín ako matcha, zelený jačmeň, spirulina, chlorela, atď. Keď sa ráno zobudíte, vypite pohár nápoja VIAORGANIC green juice a nakopnite tak proces prečisťovania tela. Taktiež mu pomôžete produkovať viac energie, čo Vám môže pomôcť pri cvičení. Navyše kombinácia jednotlivých superpotravín zabezpečí ľahšie vyrovnávanie sa so stresom.

Začnite deň so správnou voľbou a pozorujte zmenu

Predstavte si, že Váš deň začnete s chutným zeleným džúsom, vďaka ktorému už onedlho môžete na svojej postave pozorovať pozitívne zmeny. Predstavte si tiež, že tento nápoj Vás môže nabiť takou energiou, že v posilňovni sa zmeníte na „šelmu“. Bude sa Vám cvičiť oveľa ľahšie ako doteraz a do cvičenia sa už možno nebudete musieť ani nútiť. Navyše, vedeli ste, že VIAORGANIC green juice obsahuje zelený čaj matchu a ten redukuje chuť do jedla? Konečne sa tak môžete vyhnúť večernému vyjedaniu chladničky či prehnanej chuti na sladké.

Aké sú Vaše skúsenosti?

Všimli ste si Simi na úvodnej fotke? Jej dokonalé krivky asi neunikli žiadnemu pohľadu. Keďže čoraz viac na svojom instagrame @simi_huttnerova dostávala otázky o tom, ako sa dostať do formy, rozhodla sa podeliť so svojou skúsenosťou aj s ostatnými: „Som veľmi rada, že Vám môžem odpropagovať tento produkt, ktorý sama užívam. VIAORGANIC green juice- jeho pravidelným pitím nakopnete proces detoxikovania, očistí Vás od toxínov a podporí Vaše celkové zdravie.“

Chcete vedieť, kto ešte pije VIAORGANIC green juice? Sledujte instagram @mojkolagen

Prekvapenie na záver

Na záver sme sa Vás- naše krásne čitateľky, rozhodli potešiť darčekovou poukážkou na zľavu v hodnote 6 eur. Ak sa chcete, čo najrýchlejšie dostať do plavkovej formy a zároveň využiť zľavu aj vy, stačí kliknúť SEM.

Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Tím MôjKolagén - Zákaznícka podpora