fbpx

Predstavujeme Vám prvú kaviareň na Slovensku, v ktorej si môžeš objednať nápoj krásy.

Že vznikne v Bratislave kaviareň, čo vyvolá obrovský ,,hype“ či v Trnave podnik, čo vyrazí dych, sme zvyknutí.

Ja vám chcem však ukázať, že aj v malom meste na východe Slovenska, v Rožňave, sa môžete zastaviť v kaviarni, ktorá nie je ako každá iná. Ak sa v lete chystáte cestovať po Slovensku a učaruje vám región Rožňavy, veď aj má čím, nádherný Betliar, Krásna Hôrka, či pôjdete spodnou trasou na Dobšinú, do Slovenského raja, určite sa zastavte občerstviť v kaviarni HOUSE priamo v historickom centre na Námestí baníkov.

Neponúkajú „iba“ klasiku

Okrem klasiky Vám ponúknu nápoj, aký bežne nenájdete  ,,NÁPOJ KRÁSY“ a ak ste rodina s deťmi,  majitelia kaviarne zaujmú aj Vaše deti a Vy konečne nebudete mať výčitky, koľko sladkých nápojov deti vypili. Pripravili pre ne totiž nápoj, ktorý výborne chutí, ale nie preto, že je to sladká malinovka, či džús plný konzervantov, ale nápoj ,,PRE IMUNITU.“

Dvaja šikovní, mladí ľudia sa rozhodli, že…

Majiteľky Peťka a Brigi sa rozhodli ešte počas pandémie pre rozšírenie svojho podnikania. Priniesť ľuďom kaviareň, nie však obyčajnú, na akú sme zvyknutí. V čase, keď iní uvažovali, čo ďalej, či zatvoriť prevádzku úplne, či počkať…, sa oni dvaja dali do práce a prerábania priestorov, aby naplnili svoje ambície. Aj napriek pandémii otvorili. Popasovali sa s prísnymi opatreniami a práve vtedy vznikla myšlienka, ponúknuť zákazníkom niečo iné, čo v tejto dobe preferujú, na čo sme naozaj všetci oveľa viac začali dbať ako predtým, a to je ZDRAVIE.

Tento podnik Vám ponúka viac

Dnes už nie je nič výnimočné zažiť v rámci bio predajne sedenie, kde vám ponúknu jedlo s vysokou nutričnou hodnotou, pripravené priamo z produktov, ktoré si tam môžete aj zakúpiť. Tak prečo s tým nezačať aj v kaviarni, kde ľudia radi trávia čas? Posledné obdobie je náročné na starostlivosť o naše zdravie a zdravie našich detí, čo nás všetkých viedlo k zmenám. Zvýšili sme prísun vitamínov, minerálov, viac sme sa začali starať o výživu. Peťku práve táto situácia inšpirovala ponúknuť svojim zákazníkom niečo, čo majú radi, čo dobre chutí, čo neobsahuje chemické prísady a je priaznivé pre zdravie. Sama už mala dobrú skúsenosť s produktom Viacollagen, ktorý môžete kúpiť v lekárni, v biopotravinách, v salónoch krásy či na našom e-shope. Tento chutný nápoj plný vitamínov, minerálov, tiež kolagénových peptidov Vám pripravia už aj v kaviarni HOUSE. Spomínaný nápoj pre deti je plný  oligosacharadov – vzácnych látok materského mlieka, prebiotík pre zdravé črevné baktérie, či výťažku zo smrekovca opadavého proti infekciám. Za nás odporúčame všetkými deistaimi.

Mgr. Lívia Junásová
Tím mojkolagen
info@mojkolagen.sk

Pin It on Pinterest