Kto sme?

Sme skvelý tím

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, kto stojí za značkou mojkolagen.sk? Ak áno, radi by sme sa Vám v krátkosti predstavili. V prvom rade by ste mali vedieť, že sme tím mladých a dynamických ľudí, ktorí sa rozhodli robiť to, čo ich baví pre tých, ktorí to potrebujú. Neustále sa snažíme prichádzať s originálnymi nápadmi a to len preto, aby sme Vás potešili. Špecializujeme sa predovšetkým na výrobu prémiových doplnkov výživy vo forme nápoja. Mali by ste tiež vedieť, že produkty, ktoré na našom e-shope nájdete, si vyrábame sami a všetky sú registrované na Úrade verejného zdravotníctva SR.

Zoznámte sa s niektorými z nás

Lucia Spodniaková

Lucia Spodniaková

Zákaznícka podpora

Lucka je náš živý google. O našich produktoch sa jej môžete opýtať čokoľvek a ona Vám rada odpovie. „Na live chate Vám tiež pomôžem s vybavením objednávky, reklamácie a pokojne ma môžete  kontaktovať aj na uvedenom telefónnom čísle.“

Kontakt: info@mojkolagen.sk, 0917 493 833

Tomáš Vanka

Tomáš Vanka

Vedúci tímu (tím manažér)

„Zodpovedám za chod celého nášho tímu, koordinujem pridelené aktivity a spolu s celým tímom plánujeme a realizujeme kampane pod značkou mojkolagen.sk.“ Tomáš je jednoducho najlepší šéf, bez ktorého by náš tím nebol kompletný.

Stanka Škodová

Stanka Škodová

Obchodná zástupkyňa

„Zaujali Vás naše produkty a radi by ste ich videli aj vo Vašom kozmetickom salóne, fitness centre, v lekárni či obchode? Neváhajte ma kontaktovať.“ Vždy dobre naladená Stanka s Vami dohodne všetky podmienky pre našu spoluprácu.

Kontakt: skodova@orin.sk, 0905 729 343

Michal Škoda

Michal Škoda

Správca e-shopu

„Starám sa o web stránku a snažím sa ju neustále vylepšovať, aby nakupovanie na našom webe bolo pre Vás, čo najjednoduchšie.“ Každá sekunda pri načítaní našej stránky je pre Miťka, ako ho voláme,  dôležitá. Stále sa vzdeláva a v najnovších webových trendoch je jednotka.

Jozef Kubinec

Jozef Kubinec

Grafik

„Vytváram grafiku na stránke, robím fotografie našich produktov a to všetko tak,  aby Vaše oko neutrpelo ujmu na zdraví z toho, čo tu  uvidí.“ A čo je jeho ďalšie obrovské plus? Napriek tomu, že je muž, ľahko rozozná klasickú ružovú farbu od cyklaménovej. To je jednoducho náš Dodko.

Lívia Junásová

Lívia Junásová

Copywriterka

„Obsah na našom webe tvorím ja a to tak, aby čitatelia našli všetky informácie, ktoré v danej chvíli potrebujú a hľadajú.“ Keďže Livča má pod palcom aj náš facebook a instagram, telefón má vždy nabitý a mobilné dáta neobmedzené.

gopay_cards_mojkolagen_002

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, IČDPH: SK2020031299