fbpx

O nás

História spoločnosti ORIN siaha do roku 1995 do srdca stredného Slovenska. Využívame 29 rokov skúseností v oblasti predaja zdravotníckych prístrojov a doplnkov výživy. Naši spolupracovníci vo výrobe majú 14 rokov priamych skúseností s vytváraním receptúr a výrobou doplnkov výživy.

Dnes je ORIN spoločnosťou rodinného typu, ktorá vyrába doplnky výživy, vytvorené priamo na mieru pre partnerov na Slovensku, v Českej republike, vo Veľkej Británii, v Írsku, Litve, vo Švédsku, Dánsku, v Slovinsku, Španielsku, USA, v Rumunsku, v Maďarsku a v Malajzii.

S predajom kolagénov na Slovensku sme začali medzi prvými. V tých časoch sme sa odlišovali tým, že sme používali vitamín C, pretože bez dostatočného množstva tohto vitamínu telo kolagén nevstrebe. Ďalším atribútom, ktorý nás odlišoval od ostatných bola ovocná chuť bez pachute rybiny, ktorú si zamilovali už tisíce našich zákazníkov. Nie sme len predajcami kolagénu, ale aj doplnkov výživy podporujúcich ženské zdravie, zdravie čriev, imunitu detí či zdravé kĺby. V našich doplnkoch výživy nenájdete žiadny pridaný cukor ani farbivá. Dokážeme splniť potreby aj náročného zákazníka, pretože pravidelne vytvárame limitované edície kolagénov, ktoré sú vylepšené o nové zložky a príchute.

rokov skúseností so zdravotníckymi prístrojmi

rokov skúseností s doplnkami výživy

spokojných zákazníkov na Slovensku a v Česku

Naša výroba

Naša výroba je plne v súlade s európskymi štandardmi. Máme zavedený systém riadenia kvality výrobných procesov ISO 9001, ISO 22000:2005 a v súlade je aj s pravidlami správnej výrobnej praxe (GMP – Good Manufacture Practice). Systém analýzy rizík a stanovenia kritických kontrolných bodov (HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points) je plne používaný v rámci výrobného procesu.

Platnosť našej certifikácie SGS si môžete overiť na tomto odkaze.

Company name: ORIN Group, Country: Slovakia

zamestnancov

m2 - veľkosť skladov a výrobnej haly

vyrobených produktov mesačne

Ak máte záujem o výrobu produtov pod vlastnou značkou pozrite si web našej výrobnej divízie a kontaktuje nás.

1