fbpx

(A18) 3x Viaflex

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Zásielkovňu

 • Poštovné SK od 1.90 € (Pri nákupe nad 49 € ZADARMO)
 • Poštovné CZ od 70 Kč (Pri nákupe nad 1500 kč ZADARMO)
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

(A18) 3x Viaflex

Trpíte bolesťami kĺbov? Namáhate Vaše kĺby? Športujete? Ak ste aspoň raz odpovedali áno, je na čase nasadiť intenzívnu kĺbovú kúru, ktorá je vhodná aj pre vegetariánov. Vďaka hlavnej zložke vo Viaflexe môžete dosiahnuť tieto výsledky:

 • Zniženie zápalu kĺbov o 35%
 • Zníženie bolesti kĺbov o 47%
 • Zníženie stuhnutosti kĺbov o 58%
 • Zlepšenie pružnosti šliach o 33%

Balenie obsahuje:

 • 3x Viaderm
 • Zvýhodnenú cenu
 • Poštovné v rámci SR a ČR zadarmo

EUR |  CZK

Kúpou získate 98 bodov! Viac o zbieraní bodov dočítate tu.

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Zásielkovňu

 • Poštovné SK od 1.90 € (Pri nákupe nad 49 € ZADARMO)
 • Poštovné CZ od 70 Kč (Pri nákupe nad 1500 kč ZADARMO)
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

Popis

Objavte účinky kvalitných ingrediencií vďaka:

1. Hlavnej zložke

Vedeli ste, že v kolagéne z membrán vaječných škrupín sa prirodzene nachádza niekoľko účinných zložiek, ktoré Vašim kĺbom môžu výrazne pomôcť?

=

Kolagén

Ide o vysoko koncentrovaný kolagén, ktorý má niekoľko pozitívnych účinkov. Keďže ide o základnú stavebnú hmotu chrupaviek a podporných tkanív, Vaše kĺby si ho veľmi rýchlo zamilujú.

Elastín

Kĺby bolia hlavne preto, že chrupavka starnutím stráca svoje pôvodné vlastnosti, ako je pružnosť a elasticita. Tým sa zvyšuje trenie v kĺbe a sťažuje sa pohyb. Doplnením elastínu z externých zdrojov sa môžete týmto nepríjemnostiam vyhnúť.

=

Chondroitín

Táto látka sa bežne používa v kombinácii s glukozamínom pri bolestiach a zápaloch kĺbov.

Kyselina hyalurónová

Táto dôležitá látka sa prirodzene nachádza v kĺboch, no vekom sa z nich vytráca, a preto ju treba dopĺňať z externých zdrojov. Kyselina hyalurónová sa správa ako tlmič nárazov, čo je dôležité pre plnohodnotnú funkciu kĺbu.

=

Glukozamín

Ide o chemickú látku, ktorá sa nachádza v ľudskom tele a prispieva k tvorbe látok, ktoré sa podieľajú na vytváraní šliach, väzív, chrupaviek a tekutín, ktoré obklopujú kĺby. Vedci sa domnievajú, že užívanie glukozamínových doplnkov môže zlepšiť obnovu chrupavky a množstvo kvapaliny v kĺbe.

2. Superpotravine

Extraktu z plodov Camu Camu

Ide o superpotravinu, ktorá vďaka svojim vysokým hladinám vitamínu C a silným antioxidačným účinkom dokáže v našom tele zázraky. Okrem toho, že bez vitamínu C sa kolagén do nášho tela nedokáže vstrebať, Camu Camu má pre nás ďalšie skvelé účinky. Používa sa pri zápalových stavoch.

3. Pomocných zložiek

=

Kombinácii vitamínu K2 a D3

Do tohto kolagénu sme namiešali dôležitý pomer vitamínov K2 a D3, vďaka čomu sú ich účinky výrazne posilnené. Vitamín K2 a D3 vytvárajú dokonalú súhru pre podporu nášho pohybového aparátu. Vitamín D3 je vhodné dopĺňať celoročne, no predovšetkým najmä v období, kedy naše telo pravidelne nevystavujeme slnku. Môže nám totiž pomôcť v rôznych oblastiach. Prispieva napríklad k udržaniu správneho imunitného systému či k správnemu fungovaniu svalov a kostí. Vďaka vitamínu K2 zas smeruje vápnik priamo do kostí, kde je potrebný.

Aké účinky môžete dosiahnuť vďaka hlavnej zložke vo VIAFLEXE?

* Zniženie zápalu kĺbov o

%

* Zníženie bolesti kĺbov o

%

* Zníženie stuhnutosti kĺbov o

%

* Zlepšenie pružnosti šliach o

%

* Tieto tvrdenia sú podložené klinickou štúdiou.

Množstvo účinných látok 2 kapsuly *RVH%
Extrakt z plodov Camu Camu 320 mg
z toho vitamín C 160 mg 200%
hydrolyzované kolagénové peptidy z membrán vaječných škrupín 300 mg
Vitamín K2 MK7 50 µg 67%
Vitamín D 25 µg 500%

*RVH% – Referenčné výživové hodnoty

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Ďalšie informácie

Balenie

60 kapsúl

Odporúčaná denná dávka dospelého

2 kapsuly 1 x denne s jedlom.

Zložky

objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, extrakt z plodov Camu Camu (Myrciaria dubia) s vitamínom C, hydrolyzovaný kolagén z membrán vaječných škrupín – OVOMED, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín K2 MK7 (menachinón), vitamín D (kolekalciferol). Pôvod základnej zložky: EÚ.

Upozornenie

Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívať v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku výrobku. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Výrobca

ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen