Zľava!

2x ViaElastic extra + ViaAmino

Zrušiť výber

Tento balík obsahuje produkty pre pohyb a srdce.

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

99.00  90.00 

Potrebujete poradiť? Napíšte nám.

Popis

ViaElastic extra

Extra sila pre tvoje telo

Moje meno ma presne vystihuje, som extra sila vytvorená pre vaše kĺby, chrupavky, šľachy, väzivá a kosti. Mám vynikajúcu marhuľovú príchuť, vytvorenú z čisto prírodnej arómy. Moja denná dávka je 13 000 mg. Odporúčam vám použiť ma každý pracovný deň, aby som vám mohol slúžiť jeden celý mesiac. Pripravíte si zo mňa lahodný osviežujúci nápoj.

Obsahujem aj kolagén

V dennej dávke obsahujem 7500 mg prémiového, klinicky testovaného hovädzieho kolagénu s mojim priateľom vitamínom C a ďalšími vynikajúcimi a účinnými látkami. K mojej výnimočnosti prispela kyselina hyalurónová. Je hlavnou zložkou tekutiny, ktorá sa prirodzene nachádza v kĺbe. Táto tekutina kĺb vyživuje, znižuje trenie kĺbovej chrupavky, zlepšuje jej pružnosť a štruktúru, zmierňuje bolesti.

A ďalšie skvelé zložky

Ďalšími skvelými zložkami, ktoré obsahujem sú Glukosamín a chondroitín. Sú to stavebné prvky chrupavky. Majú rozhodujúci vplyv na udržanie plnej funkčnosti chrupaviek. Zmierňujú bolesti v kĺboch, majú protizápalové vlastnosti, pomáhajú pri liečbe príznakov súvisiacich s vekom, ako je artritída či osteoartritída.

Prečo to všetko?

MSM (metylsulfonylmetán) podporuje zlepšenie funkcie imunitného systému, znižuje zápal a pomáha obnoviť zdravé telesné tkanivo.

Vápnik je nevyhnutný pre zachovanie zdravých kostí. Pre správne ukladanie vápnika do kostnej hmoty je nevyhnutný Vitamín D, a pre jeho využitie je potrebný  horčík, ktorý tiež obsahujem.

Vitamín C pozitívne ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu, pôsobí ako antioxidant a napomáha pri tvorbe kolagénu . Zároveň prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek.

Vitamíny E a B2 prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín B1 prispieva k správnej funkcii srdca a správnej látkovej premene. Vitamín B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vitamín B9 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k správnej tvorbe krvi.

Prečo práve hovädzí kolagén?

Narozdiel od rybieho kolagénu, ktorý je vhodný najmä na posilnenie vlasov, nechtov a pleti, je hovädzí kolagén vhodný na výživu chrupaviek, kostí a kĺbov. Ide o kolagén typu III.

ViaAmino

Všetko pre srdce mám

Obsahujem látky, z ktorých si Vaše telo dokáže vyrobiť zázračný plyn – oxid dusnatý. Som vytvorený z vybratých aminokyselín, základných stavebných jednotiek každej bunky a niekoľkých vitamínov. Mám príjemnú malinovú chuť, farbu po červenej repe a som dosladený stéviou.

Pomáham keď spíš

Mojimi účinnými látkami je zmes Arginínu a Citrulínu. Podporuje tvorbu oxidu dusnatého v noci, kedy jeho hladina v organizme klesá. Oxid dusnatý znižuje napätie hladkého svalstva v stenách ciev, čo znamená, že sa cievy rozšíria a to umožní zlepšenie zásobenia živinami a kyslíkom.

Podporím ťa aj vitamínmi

Kyselina listová (vitamín B9) prispieva k správnej tvorbe krvi a tým podporuje imunitný systém. Vitamín C pozitívne ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu, pôsobí ako antioxidant a napomáha pri tvorbe kolagénu ktorý je potrebný pre opravu poškodených tkanív. Vitamín E sa podieľa na ochrane buniek pred oxidačným stresom.

 

Detaily

Obsah
2x ViaElastic extra – 260g
ViaAmino – 150g

Zloženie ViaElastic extra
V balení je 20 denných dávok, pričom jedna denná dávka obsahuje:
7500 mg klinicky testovaného hovädzieho kolagénu
1000 mg vitamínu C
glukosamín sulfát- má prírodné protizápalové vlastnosti, ako aj účinky proti starnutiu. Môže zvýšiť hustotu chrupavky a tekutiny obklopujúcej kĺby.
Vápnik- základná stavebná zložka kostí
horčík- minerál nevyhnutný pre tvorbu kostí, zubov a chrupaviek
chondroitín sulfát- Chondroitín sulfát ovplyvňuje činnosť ciev v krvných kapilárach v blízkosti kĺbových štruktúr.
kyselina hyalurónová- základný stavebný prvok kože
vitamín D3- udržiava správnu hladinu vápnika a fosforu v krvi
vitamín B1- je nevyhnutný pre správnu funkciu svalov
vitamín B6- udržuje činnosť ústredného svalstva a má upokojujúce účinky
vitamín B2- má dôležitú úlohu pri telesnom raste
vitamín B9- kyselina listová
farbivo: betakarotény, červená repa, vitamín E (tokoferol)

Zloženie ViaAmino
L-arginín, maltodextrín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, L-taurín, L-citrulín, prírodná malinová aróma, vitamín C (kyselina askorbová), sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: červená repa, vitamín E (D-alfa tokoferol), vitamín B9 (kyselina listová)

Výrobca
GreenPharm s. r. o.
Čermeľská cesta 67/C
040 01 Košice – mestská časť Sever
Slovenská republika

Distribútor
ORIN Slovakia s.r.o.,
Na Štepnici 1379/1
96001 Zvolen
Slovenská republika

Vyrobené na Slovensku

d

Kategórie

w

Kontakt

info@mojkolagen.sk
+421 917 493 833

V pracovné dni od 8:30 do 16:30

Adresa

Na Štepnici 1379/1
960 01 Zvolen

Prevádzkovateľ eshopu: ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen
IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČDPH: SK2020031299

WordPress Image Lightbox

Pin It on Pinterest