fbpx
(166 recenzií zákazníkov)

ORIN VIAELASTIC

(166 recenzií zákazníkov)

ORIN VIAELASTIC

Vylepšili sme kĺbovú výživu, ktorú ste si tak zamilovali o dvojičky vitamínov K2+D3, ktoré sa navzájom  podporujú. Z bežnej stravy ich len ťažko doplníte v dostatočnom množstve. Vitamín K2 prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a k udržaniu zdravých kostí a vitamín D3 zas k normálnej hladine vápnika v krvi.  Ak pravidelne zaťažujete Vaše kĺby, poranili ste si šľachy, väzivá alebo Vás prenasleduje bolesť kĺbov, kombinácia kolagénu, vitamínu C, protizápalových zložiek, výživy pre kosti a svaly je určená priamo pre Vás. Chutný nápoj si pripravujte po dobu aspoň troch mesiacov a výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

✓ ORIN Viaelastic sme vylepšili o vitamíny K2 a D3, ktoré z bežnej stravy nedoplníme v dostatočnom množstve.
✓ Vhodný aj pre ľudí, ktorých trápi rednutie kostí.
✓ Používame kombináciu klinicky testovaných hovädzích kolagénových peptidov typu I, II a III.
✓ ORIN VIAELASTIC obsahuje 500 mg vitamínu C v dennej dávke, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu.
✓ Ide o komplexnú kĺbovú výživu.
✓ Príjemná, ovocná chuť bez pachute kolagénu.
✓ Odmerka je súčasťou balenia.
✓ ORIN VIAELASTIC vyrábame na Slovensku.
✓ ORIN VIAELASTIC je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR.
✓ Používame výlučne prírodné arómy a prírodné farbivá.

Hodnoty sú uvádzané v denných dávkach: Hydrolyzované kolagénové peptidy (8000 mg), glukozamín sulfát (1200 mg), MSM (900 mg), vitamín C (500 mg), chondroitín sulfát (400 mg), horčík (100 mg), extrakt z rakytníka (100 mg), vitamín E (50 mg), kyselina hyalurónová (30 mg), vitamín B6 (10 mg), vitamín B1 (5 mg), vitamín B2 (5 mg), kyselina listová (600 µg), vitamín K2 MK7 (75 µg, )vitamín D (35 µg)

Sladidlo: bezkalorické sladidlo sukralóza, ktorá je vhodná aj pre diabetikov.

Balenie obsahuje 20 denných dávok. Do pohára s objemom 200 ml nasypte 1 priloženú zarovnanú odmerku výživového doplnku VIAELASTIC, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Odporúčame užívať spolu s jedlom.

Tip od nás: Pre lepšie zapamätanie odporúčame užívať od pondelka do piatku a cez víkend si dať pauzu.

35.00 

EUR – CZK

Kúpou získate 35 bodov. Viac o zbieraní bodov →
Kúpou získate 35 bodov. Viac o zbieraní bodov →

Zvýhodnené trojbalenie s poštovným ZADARMO

Použite aktuálny 18 € zľavový kód na trojbalenie. Aktuálne zľavové kódy.

Skopírujte kód a prejdite na trojbalenie tu →

• Pri nákupe nad 49€ poštovné ZADARMO
Poštovné od 1.90€ (GLS & Packeta)
Platby online alebo dobierka
Odošleme dnes, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

Znásobte účinky ORIN VIAELASTICU a doplňte si k nemu plusový produkt podľa typu problému, ktorý chcete riešiť.

Akýkoľvek PLUS+ produkt k VIAELASTICU len za:

15€ 10€

Detaily o ORIN VIAELASTIC

Prečo by som mal/mala začať užívať ORIN VIAELASTIC?

Ak pravidelne zaťažujete Vaše kĺby, trpia najmä váhonosné kĺby. Ak sa k tomu pridruží zápal alebo poranenie, človeka to vyvedie z normálneho režimu. Faktom je, že existuje veľa aktivít, ktoré nemôžeme robiť, ak nemáme zdravé kĺby. Možno sa budeme musieť vzdať našich obľúbených koníčkov, možno nás tieto nepríjemné bolesti dovedú k neschopnosti vykonávať našu prácu, atď. V súčasnosti si už však viete pomôcť a nič z vyššie uvedeného sa Vám nemusí stať. Musíte sa však postarať o Vašu chrupavku, o správne mazanie kĺbu či posilnenie šliach. Do jedného doplnku výživy sme preto namiešali všetky dôležité látky, vitamíny a minerály v dostatočnom množstve, ktoré sa komplexne postarajú o Váš pohybový aparát.

Prečo sme do ORIN VIAELASTICU doplnili vitamín K2+D3?

Vitamín K2 je drahý vitamín, rozpustný v tukoch. Zodpovedá za to, aby sa vápnik dostal na správne miesta v tele. Pre synergiu (posilnenie) účinku sa odporúča užívať s vitamínom D3, ktorý vplýva na kvalitu kostí a pozitívne ovplyvňuje pohybový aparát. Bez vitamínu K2 by zas správne nefungoval proces tvorby kostí. Hovoríme tak o dvojičkách vitamínov, ktoré sa navzájom posilňujú a Vy vďaka nim môžete dosiahnuť viditeľné výsledky. Tieto vitamíny z bežnej stravy len ťažko doplníme v dostatočnom množstve, preto ich treba prijímať z externých zdrojov. Sú vhodné najmä pre ženy v menopauze, pre ľudí s osteoporózou či pre ľudí, ktorých trápi rednutie kostí.

Prečo je vhodné dopĺňať kolagén z externých zdrojov?

Kolagén je základnou hmotou chrupaviek a podporných tkanív. Po 25. roku života si ho však naše telo prestáva vyrábať v dostatočnom množstve.

Prečo je vhodné užívať kolagén spolu s vitamínom C?

Zatiaľ čo väčšina živočíchov si dokáže vytvárať vlastný vitamín C, človek je odkázaný na jeho externý príjem. Naše telo je schopné kolagén spracovať len s dostatočným množstvom vitamínu C.

VIAELASTIC obsahuje zložku, ktorá sa podieľa na vytváraní šliach, väzív.

VIAELASTIC obsahuje glukozamín sulfát, ktorý sa podieľa na vytváraní šliach, väzív a tekutín, ktoré obklopujú kĺby. Vedci sa domnievajú, že užívanie glukozamínových doplnkov môže obnoviť chrupavku a množstvo kvapaliny v kĺbe.

Tešiť sa môžete na zložky, ktoré dokážu zmierniť bolesti.

Do VIAELASTICU sme namiešali aj chondroitín, ktorý sa bežne používa na zmiernenie bolesti. V kombinácii s MSM, ktorý je tiež súčasťou tohto výživového doplnku, sú prínosom pri liečbe artritídy. S bolesťami Vám pomôže aj kyselina listová, ktorú sme do VIAELASTICU taktiež pridali.

Oceníte protizápalové vlastnosti.

Do VIAELASTICU sme pridali extrakt z rakytníka. Ten obsahuje niekoľkonásobne vyššie množstvo vitamínu C ako citrusové plody, vďaka čomu vyniká protizápalovou schopnosťou. Aj preto si získal svoju obľubu pri zápaloch kĺbov a svalov.

V starostlivosti o kĺby je dôležitý tlmič nárazov.

Koľkí z Vás už boli na injekčnom doplnení kyseliny hyalurónovej do kolena? Robí sa to z jediného dôvodu. Kyselina hyalurónová sa do našich kĺbov dopĺňa preto, lebo sa tam správa ako tlmič nárazov. Táto funkcia je pri chôdzi či behu nevyhnutná.

Užívaním VIAELASTICU sa staráte aj o svoje svaly.

Vďaka obsahu horčíku a vitamínu D prispievate aj k správnemu fungovaniu svalov.

Ochránite bunky pred oxidačným stresom.

To, v akom stave budú Vaše bunky, viete do značnej miery ovplyvniť. Pomôže Vám v tom vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Podporíte imunitu, dodáte telu energiu a znížite vyčerpanie a únavu.

A to všetko vďaka kombinácii B vitamínov. Konkrétne vďaka:

 • vitamínu B6, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
 • vitamínu B1, ktorý prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.
 • vitamínu B2, ktorý prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
Presné zloženie produktov

Zloženie broskyňa: Hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu I a III, glukozamín sulfát, horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C(kyselina L - askorbová), chondroitín sulfát, farbivo: betakarotén, aróma: broskyňa, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu II, extrakt z rakytníka, vitamín E (D - alfa - tokoferylacetát), vitamín K2 MK7 (menachinón),
hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín D3 (kolekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), aktívna kyselina listová (L-metyltetrafolát vápenatý). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Zloženie červený grep: Hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu I a III, glukozamín sulfát, horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C (kyselina L-askorbová), chondroitín sulfát, prírodná aróma grep, farbivo: červená repa, hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu II, extrakt z rakytníka, vitamín E (D - alfa - tokoferylacetát), regulátor kyslosti: kyselina jablčná, vitamín K2 MK7 (menachinón), hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín D3 (kolekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), aktívna kyselina listová (L-metyltetrafolát vápenatý). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Zloženie pomaranč: Hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu I a III, glukozamín sulfát, horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C (kyselina L-askorbová), chondroitín sulfát, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, aróma: pomaranč, farbivo: betakarotén, hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu II, extrakt z rakytníka, vitamín E (D - alfa - tokoferylacetát), vitamín K2 MK7 (menachinón), hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín D3 (kolekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), aktívna kyselina listová (L-metyltetrafolát vápenatý). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Upozornenie: Balenie uchovávajte uzatvorené, mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výrobca: ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen

Množstvo účinných látok 1 dávka 13,05 g *RVH%
Hydrolyzované kolagénové peptidy typ I a III 7900 mg -
Glukozamín sulfát 1200 mg -
MSM (metylsulfonylmetán) 900 mg -
Vitamín C 500 mg 625%
Chondroitín sulfát 400 mg -
Horčík 100 mg 27%
Hydrolyzované kolagénové peptidy typ II 100 mg -
Extrakt z rakytníka 100 mg -
Vitamín E 50 mg 417%
Kyselina hyalurónová 30 mg -
Vitamín B6 10 mg 714%
Vitamín B1 5 mg 455%
Vitamín B2 5 mg 357%
Kyselina listová 600 µg 300%
Vitamín K2 MK7 75 µg 100%
Vitamín D 35 µg 700%

*RVH% - Referenčné výživové hodnoty

Ak máte ďalšie otázky napíšte nám na email: info@mojkolagen.sk alebo Live Chat v pravom dolnom rohu stránky. Zavolajte +421 917 493 833 alebo napíšte na WhatsApp, Viber alebo Telegram.

166 recenzií k ORIN VIAELASTIC

 1. petras4 (overený zákazník)

  vynikajúci

 2. rodina.majtanova (overený zákazník)

  S výrobkom som spokojná účinky zodpovedajú popisu. Doporučujem.

 3. iveta.beluskova (overený zákazník)

  Jedna krabička spotrebovanú a klopkam všade kde sa dá…. Bolesti, stuhnutie odišlo, ráno vstávam bez toho aby som musela pomaly rozcicit ruky a vôbec ich otvoriť….. Som vďačná za tento produkt a určite odporúčam aspoň vyskúšať a výsledky určite budú hovoriť za všetko…. Top produkt

 4. everebova23 (overený zákazník)

  Červený grep chutí skvele, zlepšenie bolestí kolien pri pohybe už za pár týždňov. Spočiatku som mala pochybnosti o účinkoch takýchto produktov, ale zostala som milo prekvapená a zmenila názor. Určite odporúčam komukoľvek, kto má problémy s kĺbami.

 5. tothova.henrieta75 (overený zákazník)

  Objednala som si pomarancovu chut, bola vyborna.

 6. kucharikovar (overený zákazník)

  Objednane pre mna a manzela. Mna zacali neznesitelne boliet kolena a klby po tehotenstve mala som problem postavit sa od malej z postele. Tak som skusila zainvestovat do tohto kolagenu mam za sebou jedno balenie vysledky zatial este nevidno i ked je pravda ze je bolest miernejsia pri vsatvani. Mam dve prichute broskyna a grep a chut je vyborna

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Pin It on Pinterest