fbpx

Domov / Obchod / Kolagén pre krásu / VIACOLLAGEN Tattoo

(1 recenzia zákazníka)

ORIN VIACOLLAGEN Tattoo

viacollagen tattoo
Domov / Obchod / Kolagén pre krásu / VIACOLLAGEN Tattoo
(1 recenzia zákazníka)

ORIN VIACOLLAGEN Tattoo

Príchuť: Citrón - 235 g

Chystáte sa dať si tetovanie? Keďže ide o celoživotný zásah do pokožky, tatéra ste si pravdepodobne vyberali dôkladne. Rovnako dôkladná by mala byť aj príprava pokožky na tetovanie a starostlivosť po tetovaní. Predstavujeme Vám overený recept, ktorý Vám Vaše tetovanie pomôže udržať krásne a žiarivé po dlhý čas. Zoznámte sa s prvým tetovacím kolagénom VIACOLLAGEN TATTOO. S výživovým doplnkom, ktorý sme pre Vás vyvíjali niekoľko mesiacov. Tento osviežujúci, citrónový drink v sebe obsahuje zmes dôležitých vitamínov a minerálov, ktoré Vašu pokožku vyživia zvnútra a zároveň znížia zápalovú reakciu kožného tkaniva. To následne vedie k lepšie pripravenej pokožke a zároveň k možnosti eliminovať tvorbu modrín a opuchov po tetovaní. Doprajte Vašej pokožke tú najlepšiu starostlivosť. Zverte sa do rúk odborníkov.

Produkt je vhodný na:
✓ na prípravu pokožky pred tetovaním na akúkoľvek časť tela
hojenie pokožky po tetovaní
v prípade, že sa chystáte na tetovanie obočia
v prípade, že chcete urýchliť a zlepšiť hojenie po tetovaní obočia

Hodnoty sú uvádzané v denných dávkach: Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb (5000 mg), Vitamín C (1000 mg), MSM (1000 mg), L-Glycín (100 mg), Bromelain (50 mg), Papaín (50 mg), Zinok (15 mg), Extrakt z plodov Citrónovníka pravého s bioflavonoidmi (10 mg) z toho bioflavonoidy (5 mg), Inozitol (200 mcg), Kyselina listová (200 mcg), Biotín (100 mcg)

Prírodné sladidlo: stévia
Alergény: ryby

Balenie obsahuje 30 denných dávok. Do pohára s objemom 200 ml nasypte dávku 7,84 g (1 odmerku naplnenú po rysku 15 ml) výživového doplnku, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite.

35.00 

EUR – CZK

Nie je na sklade

Zadajte email a my Vám dáme vedieť, keď bude produkt skladom.

• Poštovné od 69€ ZADARMO
• Platby online cez GoPay alebo dobierka
Odošleme dnes, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

1 recenzia k ORIN VIACOLLAGEN Tattoo

  1. hanka.strakusova (overený zákazník)

    Viditeľne mi začali rast nové vlasy , za mna veľká spokojnosť

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Detaily o ORIN Viacollagen Tattoo

Prečo vznikol VIACOLLAGEN TATTOO?

Súčasťou tetovania sú kožné rany a tie si vyžadujú osobitnú pozornosť. Hojenie je totižto proces. Pri tetovaní pokožka zažíva státisíce vpichov, aby sa atrament dostal do vrstiev, ktorých treba. Vedeli ste, že zahojené tetovanie sa nenachádza v epiderme, pretože by sa v priebehu krátkeho času zmylo? V skutočnosti existuje hlbšie v derme. Štúdia o nanočasticiach tetovacieho atramentu v kožnom tkanive navyše zistila, že zriedený tetovací atrament ohrozuje syntézu kolagénu. Pre zachovanie zdravých kožných buniek a podporu syntézy kolagénu na bunkovej úrovni je preto veľmi dôležité považovať hojenie tetovania za proces, ktorý si vyžaduje vonkajšiu aj vnútornú starostlivosť – čo okrem používania krémov zahŕňa aj užívanie kolagénu, vitamínov a ďalších pre pokožku prospešných zložiek. Keďže produkt na prípravu pokožky na tetovanie na našom trhu chýba, rozhodli sme sa ho zostaviť.

Aké účinné zložky v sebe obsahuje VIACOLLAGEN TATTOO?

Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb

V našich produktoch používame výlučne hydrolyzované kolagénové peptidy – najkvalitnejšiu formu kolagénu od firmy, ktorá sa výrobe tejto suroviny venuje viac ako 175 rokov. Táto forma kolagénu sa do nášho tela najlepšie vstrebáva. Keďže s týmto kolagénom máme my a aj naši zákazníci najlepšie skúsenosti, použili sme ho aj vo VIACOLLAGENE TATTOO. Do jednej dennej dávky sme namiešali až 5000 mg morského kolagénu typu I a III s vysokým obsahom glycínu, prolínu a hydroxyprolínu, troch základných stavebných prvkov pokožky. Ako sme už v úvode uviedli, štúdia o nanočasticiach tetovacieho atramentu v kožnom tkanive zistila, že pre zachovanie zdravých kožných buniek a podporu syntézy kolagénu na bunkovej úrovni je veľmi dôležité považovať hojenie tetovania za proces, pri ktorom je potrebná výživa zvnútra. Je preto vhodné túto bielkovinu mladosti doplniť z externých a overených zdrojov.

Vitamín C

Vedeli ste o tom, že kolagén je potrebné dopĺňať s dostatočným množstvom vitamínu C? Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii pokožky, preto bolo jeho doplnenie do VIACOLLAGEN TATTOO samozrejmosťou.

Zložka podporujúca tvorbu kolagénu

L – Glycín

Táto zložka je známa tým, že podporuje zdravie tkanív a tvorbu kolagénu v našom tele. V kombinácii s morským kolagénom tak môžete ešte viac podporiť výsledný efekt.

Protizápalové zložky

MSM

MSM alebo síra sa nachádza v každom ľudskom organizme, no s pribúdajúcim vekom v našom tele klesá. Vyznačuje sa najmä silným, protizápalovým účinkom. Je vhodné ju preto dopĺňať istý čas pred tým, ako sa rozhodnete pre tetovanie a aj v období po tetovaní. Tetovanie sa Vám vďaka nemu môže ľahšie hojiť.

Bromelain

Táto zložka je už dlhé roky príťažlivá pre plastických chirurgov. Je to najmä pre jej schopnosť znižovať bolesť a zápal. Dvojito zaslepená štúdia dokonca uvádza, že užívanie bromelainu ústnou formou sa využíva na redukciu podliatín. Ukázalo sa tak, že extrakt z ananásu, ktorým je bromelain, vykazuje protizápalové a analgetické účinky, na základe čoho sme sa ho rozhodli použiť vo VIACOLLAGENE TATTOO.

Regeneračné zložky

Papaín

Zväčša sa tento prírodný enzým používa na zlepšenie trávenia. Vedeli ste však, že má aj iné využitie? Papaín sa používa ako exfoliačný (olupujúci) prostriedok na odstraňovanie starej, odumretej kože. Papaín likviduje poškodené bunky bez toho, aby ohrozil zdravé.

Extrakt z citrónovníka pravého s bioflavonoidmi

Bioflavonoidy sa prirodzene vyskytujú vo všetkých druhoch ovocia. Ide o skupinu rastlinných pigmentov, ktoré sú vo veľkej miere zodpovedné za samotnú farbu ovocia. Bioflavonoidy sa spolu s extraktom z citrónovníka pravého v kozmetickom priemysle používajú na zníženie viditeľnosti jaziev a zjednotenie farebného tónu pleti, vďaka čomu majú vynikajúcu využiteľnosť aj pri samotnom tetovaní.

Zložky, podporujúce zdravie pokožky

Inozitol

Ide o prirodzene sa objavujúcu látku v lecitíne (v prírodnom antioxidante obsiahnutom v každej živej bunke). Telo vďaka nemu vytvára oveľa väčší objem vitamínu B v porovnaní s ostatnými vitamínmi. Inozitol je dôležitou látkou pre bunkovú funkciu + pomáha udržiavať zdravú pleť, čo je pri tetovaní a v období po veľmi dôležité. V tomto období je potrebné zvýšiť jeho dennú dávku.

Zinok + biotín + kyselina listová

Keďže obidva minerály prispievajú k udržaniu zdravej pokožky, ich pridanie do VIACOLLAGENU TATTOO bolo nutnosťou.
Presné zloženie produktov

Zloženie Citrón: Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (L-askorban sodný), metylsulfonylmetán, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, aróma: citrón, L-Glycín, zinok (diglycinát zinočnatý), enzým bromelain (Ananas Comosus), enzým papaín (Carica papaya), farbivo: betakarotén, sladidlo: glykozidy steviolu, extrakt z plodov Citrónovníka pravého s bioflavonoidmi (Citrus limon), inozitol (inozitol hexanikotinát), kyselina listová (L-Metylfolát vápenatý), biotín (D-biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Množstvo účinných látok 1 dávka 7,84 g *RVH%
Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb 5000 mg -
Vitamín C 1000 mg 1250%
MSM 1000 mg -
L-Glycín 100 mg -
Bromelain 50 mg -
Papaín 50 mg -
Zinok 15 mg 150%
Extrakt z plodov Citrónovníka pravého s bioflavonoidmi 10 mg -
z toho bioflavonoidy 5 mg -
Inozitol 200 mcg -
Kyselina listová 200 mcg 100%
Biotín 100 mcg 200%

*RVH% - Referenčné výživové hodnoty.

Ak máte ďalšie otázky napíšte nám na email: info@mojkolagen.sk alebo Live Chat v pravom dolnom rohu stránky. Zavolajte +421 917 493 833 alebo napíšte na WhatsApp, Viber alebo Telegram.

1