Queen Bikini body

Príchuť brusnica - 196 g

Je najvyšší čas dostať sa do formy, preto som si pre teba pripravila dych vyrážajúcu limitku. Predstavujem Ti unikátnu spoluprácu Queen Collagenu s krásnou Jasminou Alagič. Queen Bikini body ťa prekvapí nielen výraznou chuťou brusnice, ale aj prémiovými zložkami, ktoré ocenia tvoje vlasy, pleť, nechty a tiež postava. Ide o exkluzívnu kombináciu kolagénu s extraktom z pomarančovníka horkého, ktorú sme použili ako prví v Strednej Európe.

49.00 

EUR |  CZK

Kúpou získate 49 bodov! Viac o zbieraní bodov dočítate tu.

2-mesačné balenie Bikini body

Príchuť brusnica - 2x 196 g

Aj Ty túžiš po zdravej pokožke, vlasoch a nechtoch? Vždy si snívala o peknej postave? Vydaj sa spolu so mnou a Jasminou na 60-dňovú cestu k vysnívaným výsledkom. Zažiarme spolu vďaka Queen Bikini Body.

Prečo si vybrať 2-mesačné balenie Bikini body?

  • Nájdeš v ňom dve balenia Queen Bikini Body
  • Poštovné v rámci SR a ČR máš ZADARMO
  • Darčekové balenie máš ZADARMO
  • Súčasťou balenia je ikonický ružový pohár, do ktorého si môžeš pripraviť lahodný brusnicový nápoj

98.00 

EUR |  CZK

Kúpou získate 98 bodov! Viac o zbieraní bodov dočítate tu.

90-dňová cesta s Bikini body

Príchuť brusnica - 3x 196 g

Stav na istotu a vydaj sa na 90-dňovú cestu so mnou a Jasminou. Tvoja pleť, vlasy, nechty a postava sa Vám za to odvďačia.

Prečo si vybrať 90-dňové balenie Queen Bikini Body?

  • Nájdeš v ňom tri balenia Queen Bikini Body
  • Počas tejto doby sú výsledky najviditeľnejšie
  • Ušetríš 12 eur
  • Poštovné v rámci SR a ČR máš ZADARMO
  • Darčekové balenie máš ZADARMO
  • Máš šancu, že práve v tvojom boxe bude ukrytý zlatý šperk

135.00 

EUR |  CZK

Kúpou získate 135 bodov! Viac o zbieraní bodov dočítate tu.

Popis

Queen Bikini Body obsahuje kráľovské dávky týchto látok:

Extrakt z pomarančovníka horkého

Tak teraz sa podržte. Ako prví v Strednej Európe sme použili kombináciu kolagénu a extraktu z pomarančovníka horkého. Ide o exkluzívnu zložku, ktorá sa používala už v tradičnej čínskej medicíne. Hoci sa cena tohto vzácneho extraktu šplhá naozaj vysoko, vďaka svojim účinkom sa stáva čoraz viac obľúbeným pomocníkom v ženskom svete. Veď, ktorá žena by netúžila po krásnej postave? Extrakt z pomarančovníka horkého je významným pomocníkom s váhou. Viac o ňom nájdete TU.

Klinicky testovaný kolagén

V Queen Bikini Body sme ponechali v dennej dávke 5000 mg klinicky testovaného morského kolagénu. Ide o najkvalitnejšiu formu kolagénu, ktorý má najlepšie využitie pre pleť, vlasy a nechty.

Vitamín C

Ako už isto viete, len s týmto vitamínom sa kolagén dokáže vstrebať do nášho tela. Vitamín C tiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vstrebávanie železa, čo je pre ženský organizmus veľmi dôležité.

Koenzým Q10

Túto ingredienciu milujú všetky ženy, pretože patrí k významným antioxidantom, ktorý sa používa na spomalenie starnutia buniek pokožky. Aj vďaka tejto zložke môže Vaša pleť opäť zažiariť.

Ponechali sme účinnú a Vami obľúbenú anti-aging receptúru

V Queen Bikini Body nájdete až 3 účinné anti-aging zložky:

A) Kyselinu hyalurónovú, ktorá dokáže pohltiť až tisícnásobné množstvo vody. Ak teda chcete dosiahnuť zaoblenú a mladistvo vyzerajúcu pokožku, musíte jej mať v tele dostatok.

B) Zinok, ktorý prispieva k udržaniu zdravých a krásnych vlasov.

C) Biotín, ktorý je pre zdravie pleti a vlasov kľúčovou látkou. Štúdia vykonaná v Kalifornii navyše potvrdila, že pravidelné užívanie biotínu výrazne podporilo rast vlasov u skupiny žien, ktorá pozorovala dočasné stenčenie vlasov.

Queen Bikini Body obsahuje výlučne prírodnú arómu a prírodné farbivo

Do lahodnej brusnicovej chuti sa jednoducho zamilujete. V celej histórii Queen Collagenu sme ju použili prvýkrát a práve Vy ju môžete ochutnať medzi prvými.

Queen Bikini Body je registrované na Úrade verejného zdravotníctva

Queen Bikini Body splnilo všetky potrebné podmienky, vďaka čomu je riadne registrované na Úrade verejného zdravotníctva SR.

Množstvo účinných látok 1 odmerka 6,54 g *NRV
Bioaktívne kolagénové peptidy z rýb 5000 mg
Vitamín C 1000 mg 1250%
Extrakt z pomarančovníka horkého 100 mg
Kyselina hyalurónová 80 mg
Zinok 5 mg 50%
Koenzým Q10 90 µg
Biotín 20 µg 40%

*% NRV – denná referenčná hodnota príjmu dospelého.

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.3 kg
Zložky

Bioaktívne kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L-askorbová), prírodná aróma: brusnica, farbivo: červená brusnica, extrakt z plodov pomarančovníka horkého, hyaluronan sodný, zinok (glukónan zinočnatý), sladidlo: glykozidy steviolu, koenzým Q10, biotín (D – Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Návod na použitie

Do pohára s objemom 200 ml nasypte 1 priloženú odmerku výživového doplnku Queen Bikini Body, naplnenú po rysku 15 ml, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Balenie obsahuje 30 denných dávok. Odporúčaná denná dávka: 6,54 g (naplňte odmerku po rysku 15 ml) 1 x denne.

Upozornenie

Nádobu uchovávajte zatvorenú, uskladňujte mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Konzumujte po rozpustení v tekutine. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Výrobca

ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen

POWERED BY