fbpx
=

Produkt vhodný na

Detskú imunitu, obdobie vírusov a črevné problémy

=

Až 15 účinných zložiek

3 druhy vlákniny, vitamín c, betaglukány, extrakt z kvasníc s nukleotidmi

=

Počet dávok a užívanie

30 denných dávok,
1x zarovnaná odmerka do 100 ml vody

=

Prírodná aróma

Jahoda (98g)

Domov / Obchod / Queen / Sopelkoman

SOPELKOMAN komplexná dávka vitamínov pre deti

(15 recenzií zákazníkov)
R

Produkt vhodný na

Detskú imunitu, obdobie vírusov a črevné problémy

R

Až 15 účinných zložiek

3 druhy vlákniny, vitamín c, betaglukány, extrakt z kvasníc s nukleotidmi

=

Počet dávok a užívanie

30 denných dávok,
1x zarovnaná odmerka do 100 ml vody

=

Prírodná aróma

Jahoda (98g)

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Packetu

 • Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

Domov / Obchod / Queen / Sopelkoman

SOPELKOMAN komplexná dávka vitamínov pre deti

(15 recenzií zákazníkov)

Prvý výživový doplnok pre deti s obsahom až 15-tich prémiových zložiek.

Mamičky, určite aj Vy poznáte ten pocit bezmocnosti, keď je Vaše dieťatko choré a Vy neviete, ako by ste mu mohli pomôcť. Teplota, kašeľ, soplíky, plač, následné vynechanie dochádzky v škôlke či škole, to všetko znepríjemňuje fungovanie nielen detí, ale aj nás rodičov. A tak sme spolu s Jasminou a odborníkmi z mojkolagen spojili sily a niekoľko mesiacov pracovali na špičkovom doplnku výživy, ktorý by vedel riešiť práve tieto problémy. A tu je výsledok. Zoznámte sa s našim spoločným „dieťaťom“ SOPELKOMANom. S novým detským hrdinom Vášho dieťaťa. Bude ho milovať! Prečo? Pretože so SOPELKOMANom sa už nemusí báť zlých baktérií a vírusov. Obsahuje vitamíny, vlákninu či nukleotidy, ktoré sú vhodné najmä v období jesene a zimy, kedy nápor na obranyschopnosť býva najväčší. A viete, čo je najlepšie, drahé mamičky? Má vynikajúcu jahodovú chuť, čomu sa poteší nejeden detský jazýček. SOPELKOMAN – prvý detský výživový doplnok s obsahom až 15-tich prémiových zložiek.

45.00  + POŠTOVNÉ ZADARMO

EUR |  CZK

Na sklade

Kúpou získate 45 bodov. Viac o zbieraní bodov →

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod

R

Posielame cez GLS alebo Zásielkovňu

 • Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

Popis

Kľúčové zložky

Vedeli ste, že až 80% imunitných buniek sa nachádza v črevách? Pri riešení akéhokoľvek problému na svete je kľúčové zamerať sa najskôr na ne. Je potrebné ich vyživiť tak, aby vytvorili čo najlepšie prostredie pre imunitu. Tá je pre naše detičky veľmi dôležitá. Chráni ich pred nebezpečnými vírusmi, ktoré na nich striehnu na každom rohu. Aby bol účinok čo najviditeľnejší, odborníci skombinovali až tri typy vláknin, ktoré predstavujú potravu pre baktérie v črevách:

Akáciová vláknina

Ide o jedinú vlákninu, ktorá sa dokáže udržať v celej dĺžke čreva. Na rozdiel od iných vláknin sa v čreve postupne uvoľňuje počas 24-48 hodín. Ostatné typy vláknin sa udržia iba v prvej tretine tenkého čreva a uvoľňujú sa 2-6 hodín. Viac sa o akáciovej vláknine dozviete TU.

Vláknina z klastrovej fazule a vláknina zo Smrekovca západného

Aby bola črevná mikroflóra Vášho dieťatka v rovnováhe, skombinovali sme akáciovú vlákninu s ďalšími dvomi typmi vláknin, ktoré podporujú správny metabolizmus tukov a cukrov. Práve tieto druhy vláknin môžu pomôcť Vášmu dieťatku s častými detskými zápchami.

Kombinácia prírodných látok pre silnú imunitu

Extrakt z plodov Camu Camu

Táto superpotravina nemohla v našom detskom produkte chýbať. Vďaka vysokým hladinám vitamínu C a silným antioxidačným účinkom je vhodný pre deti a to najmä v období zvýšeného počtu vírusov.

Extrakt z citrónovníka pravého s bioflavonoidmi

V SOPELKOMANovi sme ho použili práve preto, lebo bioflavonoidy podporujú vstrebávanie vitamínu C do tela Vášho dieťatka.

Beta 1,3/1,6 Glukán z kvasníc

Túto zložku mi odborníci poradili pridať aj do môjho IMMUNITY kolagénu. Keď som sa dozvedela, čo všetko v našom tele robí, hneď som o tom volala Jasmine. Obidve sme sa zhodli na tom, že bez tejto zložky sa nemôže zaobísť ani naše spoločné dieťa SOPELKOMAN. Hrá dôležitú úlohu pri obrane pred hostiteľmi (baktériami, infekciami, atď.) v tele.  Táto zložka dokáže rozpoznať náš vrodený imunitný systém a na hostiteľov reagovať imunitnou odpoveďou. Betaglukány sú hnacie motory imunitných buniek. Na bunkách imunitného systému existujú  špecifické receptory pre glukán nazývané CR3. Vo chvíli, kedy sa na receptor CR3 naviaže betaglukán s ďalšími zložkami z organizmu, dôjde k búrlivej aktivácii imunitnej bunky, ktorá ničí všetko telu cudzorodé a nepatričné.

Extrakt z kvasníc s nukleotidmi

Nukleotidy s betaglukánom predstavujú kombináciu prírodných látok, ktoré sú získané z kvasníc. Ich hlavnou úlohou je podpora zdravia čriev ako najväčšieho imunitného orgánu a tým aj imunitného systému dieťaťa. Nukleotidy sú zlúčeniny všetkých živých organizmov a majú rozhodujúcu úlohu v mnohých biologických procesoch v tele. Táto zložka dokáže rozpoznať vrodený imunitný systém dieťaťa a ochrániť ho.

Ďalšie účinné zložky

Niacín, vitamín B2

Niacín spolu s vitamínom B2 majú v tele veľmi dôležitú úlohu. Prispievajú k zachovaniu zdravých slizníc. Sliznice sú pritom dôležitou súčasťou imunitného systému organizmu. V každej chvíli hrozí Vášmu dieťaťu prienik miliónov baktérií a vírusov cez sliznicu tráviacich a dýchacích orgánov. Sliznice chránia všetky vstupy do tela a zabraňujú vírusom a baktériám dostať sa do organizmu. Sliznice máme v ústach, v dýchacích cestách či v tráviacom trakte.

Kyselina pantoténová, vitamín B1 a vitamín B6

Táto zložka prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, ktorá detičkám chýba v prípade, že sú choré.

Kyselina listová

To, že tento vitamín Vášmu dieťatku chýba si na ňom môžete všimnúť. Prejaví sa to únavou, opakovanými zápalmi v ústnej dutine, zlými výsledkami červených krviniek. Do SOPELKOMANa sme ich namiešali v odporúčanej dennej dávke pre detičky.

Zinok a selén

Obidve zložky prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Čo oslabuje imunitu?

Množstvo účinných látok 1 dávka 3,27 g *RVH%
Vláknina 2750 mg 27%
z toho Akáciová vláknina 2000 mg  
z toho vláknina z klastrovej fazule 700 mg  
z toho vláknina zo Smrekovca západného 50 mg  
Extrakt z plodov Camu Camu 120 mg
z toho vitamín C 60 mg 100%
Beta 1,3/1,6 Glukán z kvasníc 72 mg
Extrakt z kvasníc s nukleotidmi AMP, CMP, GMP, UMP 33 mg
Extrakt z Citrónovníka pravého 10 mg
z toho bioflavonoidy 5 mg
Niacín 4 mg 50%
Kyselina pantoténová 3 mg 75%
Zinok 2,5 mg 62%
Vitamín B1 600 µg 100%
Vitamín B2 600 µg 86%
Vitamín B6 600 µg 100%
Kyselina listová 100 µg 67%
Selén 15 µg 75%

*RVH% – Referenčné výživové hodnoty

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.3 kg
Odporúčaná denná dávka dieťaťa

1 zarovnaná odmerka (3,27 g) 1x denne do 100 ml vody.

Zložky

Vláknina z Akácie senegálskej (Acacia Senegal), vláknina z klastrovej fazule, extrakt z plodov Camu Camu (Myrciarya dubia), prírodná aróma: jahoda, Beta 1,3/1,6 Glukán z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae), regulátor kyslosti: kyselina jablčná, farbivo: červená repa, vlíknina zo Smrekovca západného (Larix occidentalis), extrakt z kvasníc s nukleotidmi AMP, CMP, GMP, UMP, sladidlo: glykozidy steviolu, kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), extrakt z plodov Citrónovníka pravého s bioflavonoidmi (Citrus limon), zinok (diglycinát zinočnatý), niacín (nikotínamid), selén (L-selenometionín), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová). Pôvod základnej zložky: EÚ.

Upozornenie

Balenie uchovávajte uzatvorené, mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Prípravok nie je vhodná pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výrobca

ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen

15 recenzií k SOPELKOMAN komplexná dávka vitamínov pre deti

 1. jarmila.vadkertiova (overený zákazník)

  Veľká spokojnosť,odporúčam a tá chuť je super

 2. Zuzana Kováčová (overený zákazník)

  Zacala som vlani,ked byvala chora,kedze to ma aj vitaminy,ktore sa detom doplnaju tazsie a tento rok som sa k tomu vratila a dobre ju podrzal v skolke…

 3. Mirka (overený zákazník)

  Odporúčam, naozaj deti neboli ešte choré ako ho užívajú. Super produkt

 4. Veronika Ostrožlíková (overený zákazník)

  Najkomplexnejsi produkt na nasom trhu pre podporu imunity u deti, najma skolkarov. K dokonalosti mu uz len chyba cela skala B vitaminov. Chyba B12 a biotin (B7). Super by bolo, ak by obsahoval aktivnu formu (folat) kyseliny listovej. Avsak na trhu som nenasla
  1 produkt,ktory by obsahoval aj vitaminy +betagkukan +akaciovu vlakninu. Takze doporucujem.

 5. nikoleta.aghova.na (overený zákazník)

  Ja som s nim spokojná. Konečne niečo čo aj fakt zaberie. Moja dcérka je už menej chorá a každý deň si ho pýta s radosťou a s tým že jej aj moc chutí

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

1