fbpx

Domov / Obchod / Deti / IMUNKO

(61 recenzií zákazníkov)

ORIN IMUNKO pre podporu imunity detí

Domov / Obchod / Deti / IMUNKO
(61 recenzií zákazníkov)

ORIN IMUNKO pre podporu imunity detí

Choré dieťa je nočnou morou každej mamičky. Imunko obsahuje vitamíny na imunitu pre deti, oligosacharidy materského mlieka, betaglukán a dva druhy vláknin. Toto zloženie pomáha rýchlejšie prekonávať detské choroby, vyživuje kosti, zuby a črevá. Rieši problémy ako sú hnačka a zápcha u detí. Nejednu mamičku každoročne potrápi alergia u detí, Imunko zlepšuje priebeh sennej nádchy a zmierňuje potravinové alergie. Keď zdravé dieťa tak Imunko.

 • podpora imunity detí
 • zmierňuje potravinové alergie u detí
 • vyživuje kosti a zuby
 • zmiernenie potravinových intolerancií
 • lepšie sústredenie
 • pomoc pri zápche u detí
 • zlepšenie trávenia
 • prírodné zloženie
 • príjemná chuť
 • bez pridaného cukru
 • bez umelých farbív a konzervantov

Vláknina z Akácie senegalskej (1500 mg), oligosacharidy z materského mlieka (500 mg), horčík (40 mg), vláknina zo Smrekovca západného (200 mg), výťažok z plodov Malpígie holej - Acerola (200 mg) s obsahom prírodného vitamínu C (34 mg), Beta 1,3/1,6 Glukán z kvasníc (100 mg), extrakt z plodov rakytníka (100 mg), zinok (5 mg).

Sladidlo: stévia

Pre podporu imunity detí od 3 rokov. Balenie obsahuje 30 denných dávok. Do pohára s objemom 150 ml nasypte 1 zarovnanú odmerku, zalejte neperlivou vodou a po úplnom rozpustení vypite.

20.00 

EUR – CZK

Kúpou získate 30 bodov. Viac o zbieraní bodov →
Kúpou získate 30 bodov. Viac o zbieraní bodov →

Zvýhodnené trojbalenie - 1 kus/18,66 €

Prejdite na trojbalenie tu →

• Poštovné od 69€ ZADARMO
• Platby online cez GoPay alebo dobierka
Odošleme dnes, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

61 recenzií k ORIN IMUNKO pre podporu imunity detí

 1. bobosok (overený zákazník)

  Veľmi dobrý produkt pre deti. Odkedy ho moje deti užívajú sú menej choré a aj chorobu zvládame oveľa lepšie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Prečo? Pretože okrem toho, že sa stane jeho obľúbeným nápojom, obsahuje tieto zložky:

Akáciová vláknina

Ide o veľmi kvalitný druh vlákniny, ktorá sa dokáže udržať v celej dĺžke čreva. Na rozdiel od iných vláknin sa v čreve postupne uvoľňuje počas 24-48 hodín. Ostatné typy vláknin sa udržia iba v prvej tretine tenkého čreva a uvoľňujú sa 2-6 hodín, čím sa oslabuje ich efekt. Akáciová vláknina pozitívne vplýva na detské črevá, v ktorých sa nachádza až 80% imunity. Viac o akáciovej vláknine TU.

Oligosacharidy materského mlieka

Nazývané aj HMO látky materského mlieka sú významnou zložkou v IMUNKOVI. Výsledky klinickej štúdie hovoria, že HMO látky podporujú imunitné funkcie, pomáhajú pri rozvoji mozgu a kognitívnych funkcií a vyživujú prospešnú črevnú mikroflóru  detičiek. Viac o HMO látkach TU.

Horčík

Horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov, zdravých kostí a k správnemu fungovaniu svalov.

Vláknina zo Smrekovca západného

Aby bol účinok vlákniny pre detské črevá čo najefektívnejší pridali sme aj vlákninu zo Smrekovca západného, ktorá pozitívne vplýva na dýchacie cesty a chráni proti bežnému nachladnutiu. Taktiež posilňuje imunitný systém a trávenie. Klinická štúdia preukázala, že vláknina zo Smrekovca západného dokáže zvýšiť schopnosť tela brániť sa proti infekciám a bežným nachladnutiam, čo je pre rodiča každého dieťaťa veľmi dôležité.

Výťažok z plodov Malpígie holej

Ide o veľmi silný zdroj prírodného vitamínu C, ktorý je oveľa viac vstrebateľný ako iné syntetické druhy. Všetky detičky, ktoré chcú byť zdravé dobre vedia, že vitamín C podporuje ich imunitu. Okrem toho vitamín C pomáha znižovať únavu a podporuje správne fungovanie nervového systému.

Beta 1,3/1,6 Glukán

Funkčnosť imunitného systému môže byť narušená vplyvom rôznych vírusov či baktérií. AK imunitný systém nefunguje správne, nie je schopný ochrániť organizmus pred patogénmi. Výsledkom čoho vzniká napríklad chrípka či prechladnutie. Beta 1,3/1,6 Glukán je schopný aktivovať imunitný systém, optimalizovať jeho funkcie a brániť telo pred infekciami.

Extrakt z plodov rakytníka

Vedeli ste o tom, že tento extrakt obsahuje až 10x viac vitamínu C ako pomaranče? Vďaka tomu prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Zinok

Zinok prispieva k udržaniu zdravých kostí, zdravých nechtov a k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Zložky: Vláknina z Akácie senegalskej (Acacia Senegal), oligosacharidy z materského mlieka (HMOs - 2'fukozyllaktóza), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), vláknina zo Smrekovca západného (Larix occidentalis), výťažok z plodov Malpígie holej - Acerola (Malpighia glabra) s obsahom prírodného vitamínu C, Beta 1,3/1,6 Glukán z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae), aróma: malina/jablko, extrakt z plodov rakytníka (Hippophae), farbivo: červená repa/betakarotén, zinok (glukónan zinočnatý), sladidlo: glykozidy steviolu.

Upozornenie: Balenie uchovávajte uzatvorené, mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenom balení, v suchu, pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výrobca: ORIN Group, s.r.o., Na Stepnici 1379/1, 960 01 Zvolen

Množstvo účinných látok 1 dávka *RVH%
Akáciová vláknina 1500 mg -
Oligosacharidy z materského mlieka 500 mg -
Horčík 40 mg 10%
Vláknina zo Smrekovca západného 200 mg -
Výťažok z plodov Malpígie holej 200 mg -
z toho vitamín C 34 mg 42%
Beta 1,3/1,6 Glukán 100 mg -
Extrakt z plodov rakytníka 100 mg -
Zinok 5 mg 50%

*RVH% - Referenčné výživové hodnoty

1