fbpx

Domov / Vlasy / Vianočný balíček HAIR

HAIR COCKTAIL Christmas box

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Packetu

 • Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem
Domov / Vlasy / Vianočný balíček HAIR

HAIR COCKTAIL Christmas box

Viete, čo je na Vianociach okrem dobrého jedla a  stretnutia s tými najbližšími najlepšie? No predsa ten tajomný moment pri rozbaľovaní s láskou darovaných darčekov. Chvíle, keď naši milovaní pomaličky otvárajú krásne zabalenú krabičku a my sledujeme iskričky radosti  v ich očiach. Darujte tento rok len to najlepšie vašej mame, starej mame, sestre či kamarátke, ktorá túži po krásnych hustých vlasoch. Rozhodol som sa, nechať vyrobiť tie najžiadanejšie HAIR COCKTAILY  tohto roka a vytvorili sme HAIR COCKTAIL Christmas box. V krásne zabalenej krabičke, ktorá poteší už na prvý pohľad, darujete blízkym 3 balenia najobľúbenejších HAIR COCKTAILOV podľa vášho výberu. Vybrať si môžete spomedzi štyroch príchutí – jahodovej, broskyňovej, exotic fruit a čierna ríbezľa.  Na Vianoce sa  predsa plnia všetky priania. Zavrite si na chvíľu oči a predstavte si tú radosť, keď si tí, ktorých máte radi, otvoria exkluzívne zabalený vianočný box, ktorý naplní ich sen o zdravých a krásnych vlasoch.

HAIR COCKTAIL Christmas box obsahuje: 

 • 3x HAIR COCKTAIL podľa vlastného výberu
 • Darčekové balenie zadarmo
 • Zvýhodnená cena
 • Poštovné v rámci SR a ČR zadarmo

99.00 

EUR – CZK

Na sklade

1. príchuť

33.00 
Vymazať

2. príchuť

33.00 
Vymazať

3. príchuť

33.00 
Vymazať
Kúpou získate 99 bodov. Viac o zbieraní bodov →

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Zásielkovňu

 • Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

Čo hovoria zákazníčky?

Vianoce sú tým najkrajším obdobím roka. Pre mňa majú špeciálny význam, pretože veľmi rád obdarúvam svojich blízkych. Pri zostavovaní vianočného boxu sme zvolili najobľúbenejšie príchute môjho HAIR COCKTAILU tohto roka, aby si vaši blízki mohli užiť len to najlepšie. Veď predsa len, piť tri mesiace jednu príchuť, nie je pre každého. Takto máte možnosť dodať vlasom to, čo potrebujú, každý deň v inej príchuti. HAIR COCKTAIL Christmas box navyše zabalíme do krásnej darčekovej krabičky, takže s balením si už nemusíte lámať hlavu. Verím, že z tohto darčeka budete nadšení rovnako ako ja, tak aj vy a vaši najbližší. Krásne sviatky, priatelia.

- Jirko Blatný, Profesionálny kaderník

Prečo by som mala na Vianoce darovať HAIR COCKTAIL Christmas box?

 • zregeneruje vlasy
 • pomôže pri vypadávaní vlasov
 • zníži lámavosť vlasov
 • zväčší objem vlasov
 • dodá vlasom potrebné živiny a vitamíny
 • udrží vlasy prirodzene zdravé a krásne

Aj v Christmas boxe nájdete vašu obľúbenú zložku astaxantín

Prečo vlasy potrebujú astaxantín?

Počuli ste už o najznámejšom lekárovi amerických celebrít? Je ním uznávaný dermatológ Nicholas Perricone, ktorý nazval astaxantín úžasným antioxidantom, vďaka ktorému môže byť každá žena krásna, zdravá a žiarivá. Tento dlho utajovaný elixír mladosti podľa neho podporuje zdravie pokožky, zvlášť, ak je namáhaná počas pobytu na slnku a v poveternostných podmienkach. Zároveň ide o prírodné farbivo, ktoré rozhodne využijú aj naše vlasy. O jeho skvelých účinkoch sú už roky presvedčené aj svetové ikony ako Madona či Heidi Klum. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodol moje HAIR COCKTAILY obohatiť o tak exkluzívnu zložku, akou je astaxantín. Naša vlasová pokožka bola počas celého leta namáhaná klímatizáciou, morskou soľou či UV žiarením, a preto potrebuje dostatočnú regeneráciu. Nezabúdajte, že zdravé vlasy potrebujú v prvom rade dobrú pôdu a tou je zdravá vlasová pokožka. Len v kvalitnej „zemine“ môže vyrásť dobrá úroda.

Čo je to astaxantín?

Astaxantín je jeden z najsilnejších antioxidantov z rodu karotenoidov (prírodných farbív). Pochádza z riasy, ktorou sa živí napríklad aj divoký losos. Táto zložka predstavuje silu pre tkanivá, vďaka čomu losos dokáže plávať tisíce kilometrov proti prúdu. Astaxantín je charakteristický aj vďaka silnému ružovému pigmentu, čo vysvetľuje sfarbenie lososa do ružova. Zároveň je potravou aj pre plameniaky či krevety. Keď viaceré štúdie preukázali, že astaxantín má skvelé využitie pre ryby, odborníci predpokladali, že by mohol mať rovnako skvelé využitie aj pre ľudí. V súčasnosti sa využíva na rôzne zdravotné účely a svoju obľubu si získal aj v kozmetickom odvetí pri procese starnutia. To, prečo starneme a časom sa zhoršuje aj stav našich vlasov a ako nám pri tom môže pomôcť astaxantín sa dozviete vo veľmi zaujímavom príbehu TU.

Vo vianočnom boxe nájdete zvýšenú dávku citrusových bioflavonoidov.

Do každého Hair Cocktailu vo vianočnom boxe sme pridali až 50 mg citrusových bioflavonoidov. Prečo sme to urobili? Predstavte si vlasovú pokožku ako pôdu, v ktorej majú zapustené korene naše vlasy. Čím silnejšie a zdravšie korene naše vlasy budú mať, tým bude ich kvalita lepšia aj v samotnej dĺžke a hustote vlasu. Úlohou bioflavonoidov je zabezpečiť dobrú priepustnosť do tejto pôdy, vďaka čomu sa do nej budú môcť dostať dôležité látky, akými sú napríklad keratín, selén či extrakt z prasličky roľnej.

V Hair Cocktailoch vo vianočnom boxe sme ponechali aj tieto zložky

Extrakt z Prasličky roľnej

Táto exkluzívna bylina sa stáva čoraz obľúbenejšou aj v našich končinách. Viete, prečo je tomu tak? Má vysoký obsah kremíka, vďaka ktorému sa dokážu dôležité živiny transportovať až do vlasových korienkov. Nedostatočná alebo nesprávna starostlivosť môže viesť k nadmernému vypadávaniu vlasov. Chcem vedieť viac.

Hydrolyzovaný keratín

O tejto exkluzívnej zložke ste už určite počuli. Keratín je bielkovina, ktorá je vo veľkej miere zodpovedná za štruktúru našich vlasov. Pozrite sa, v čom všetkom Vám keratín dokáže pomôcť. Viac o keratíne TU.

Kyselina hyalurónová

Vďaka svojej schopnosti udržiavať vlhké prostredie má významnú úlohu v profesionálnej vlasovej kozmetike. Práve vďaka tejto vlastnosti sa využíva na hydratáciu pokožky a pokožky vlasov.

Selén: Prispieva k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov, k správnemu fungovaniu imunitného systému a tiež k ochrane pred oxidačným stresom.

Biotín: Ide o významnú látku, ktorá prispieva k udržaniu zdravých vlasov a k udržaniu zdravej pokožky.

Zinok: Prispieva k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov a k udržaniu zdravej pokožky. Zinok tiež prispieva k ochrane pred oxidačným stresom a k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Železo: Železo, ktorého nedostatok v ženskom tele môže viesť k poškodeniu a nadmernému vypadávaniu vlasov.

Prírodné zložky

Aloe Vera extrakt

Táto rastlina je nabitá mnohými živinami, minerálmi a vitamínmi. Pre jej všestranné využitie je vhodná aj na vlasy. V tejto receptúre je najmä pre jej vhodnosť pre vlasy, najmä, ak je pokožka postihnutá lupinami. Pozrite sa, v čom všetkom Vám aloe vera môže pomôcť. Viac o Aloe Vera TU.

Vitamín C z Aceroly

Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Taktiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E. Vitamín C tiež zvyšuje vstrebávanie železa, ktoré sme do môjho produktu pridali.

Látky, podporujúce imunitu a hormonálnu rovnováhu, zodpovedajúce za kvalitu vlasov

Akáciová vláknina

Vedeli ste, že až 80% našej imunity sa nachádza v našich črevách? To, či je naša imunita v poriadku, sa prejavuje vo viacerých oblastiach. Jednou z nich môžu byť aj vlasy. Práve preto je dôležité, aby bola naša imunita v poriadku. Akáciová vláknina sa ako jediná dokáže udržať v celej dĺžke čreva. Na rozdiel od iných vláknin, sa v čreve postupne uvoľňuje 24-48 hodín. Ostatné typy vláknin sa udržia iba v prvej tretine tenkého čreva a uvoľňujú sa len 2-6 hodín, čím sa oslabuje ich efekt.

N-acetyl Cysteín

Ide o významný antioxidant, čo znamená, že spomaľuje starnutie. Oxidačný stres môže potenciálne hrať významnú úlohu pri strate vlasov. Má tiež dôležitú úlohu pri ochrane kože.

L-Glutamín

Výsledky viacerých výskumov zistili, že L-glutamín je dôležitou živinou pre rýchlo deliace sa bunky. L-glutamín je stavebný prvok bielkovín, dôležitý pre udržanie energie, rast a regeneráciu tkanív. Jeho nedostatok môže mať za následok funkčné poruchy imunitného systému alebo čreva, ktoré ako sme už pri akáciovej vláknine uviedli, majú vplyv aj na ďalšie oblasti ľudského zdravia.

B komplex vitamíny

Ženy často trpia hormonálnou nerovnováhou, čo sa môže prejaviť vo viacerých oblastiach ich života. Jednou z nich sú aj vlasy. V takomto prípade padajú, lámu sa, ich rast sa zastaví, v extrémnejších prípadoch to môže viesť až k plešateniu. Potom už nestačí iba vlasová kozmetika, ale je potrebné prijímať vitamíny ústnou formou.

HAIR Cocktail  Christmas box obsahuje vitamíny, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu ženského tela zvnútra. Vaše vlasy sa doslova napijú chýbajúcich vitamínov, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu a imunitu.

B komplex vitamínov: B1, B2, B5, B6, B9 – Je známe, že niektoré z vitamínov B-komplexu môžu pozitívne podporiť zlepšenie rastu vlasov, ich lesk a hrúbku.

Zloženie HAIR COCKTAIL on the Beach
Zložky: Akáciová vláknina (Acacia senegal), výťažok z plodov Malpígie holej (Acerola), L-Glutamín, Hydrolyzovaný keratín 90%, prírodná aróma: exotic fruit, farbivo: červená repa, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, extrakt z listov Aloy pravej (Aloe vera), zinok (glukónan zinočnatý), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), extrakt z plodov Citrónovníka pravého (Citrus limon) s bioflavonoidmi, extrakt z Prasličky roľnej (Equisetum arvense), N-acetyl cysteín, hyaluronan sodný, sladidlo: glykozidy steviolu, selén (L-selenometionín), extrakt z listov bambusu s obsahom silice, Astaxantín 5%, železo – mikroenkapsulované (sacharát železitý), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), biotín (D-biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Množstvo účinných látok 1 vrecúško 3,57 g *RVH%
Akáciová vláknina 2000 mg -
L-Glutamín 200 mg -
Hydrolyzovaný keratín 90% 200 mg -
Aloe Vera extrakt 100 mg -
Extrakt z plodov citrónovníka pravého s bioflavonoidmi 50 mg -
z toho bioflavonoidy 25 mg -
N - acetyl Cysteín 50 mg -
Vitamín C z Aceroly 50 mg 62%
Extrakt z prasličky roľnej 50 mg -
Kyselina hyalurónová 30 mg -
Vitamín B5 12 mg 200%
Zinok 10 mg 100%
Extrakt z bambusu 10 mg -
z toho silica 7 mg -
Astaxantín 5% 10 mg -
Vitamín B1 5 mg 454%
Vitamín B2 5 mg 357%
Vitamín B6 5 mg 357%
Železo 2,4 mg 17%
Kyselina listová 300 mcg 150%
Selén 55 mcg 100%
Biotín 50 mcg 100%

*RVH% - Referenčné výživové hodnoty

Zloženie HAIR COCKTAIL Goodbye Summer
Zložky: Vláknina z Akácie senégálskej (Acacia senegal), extrakt z plodov Malpígie holej (Malphígia glabra) s obsahom vitamínu C, aróma: broskyňa, L-Glutamín, hydrolyzovaný keratín 9%, farbivo: červená repa, extrakt z listov Aloe pravej (Aloe vera), zinok (glukónan zinočnatý), regulátor kyslosti: kyselina jablčná, N-acetyl cysteín, extrakt z Prasličky roľnej, extrakt z plodov Citrónovníka pravého s bioflavonoidmi, hyaluronan sodný, sladidlo: gylkozidy steviolu, kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), selén (L-selenometionín), extrakt z listov Bambusu s obsahom silice (Bambusa vulgaris), Astaxantín 5% železo – mikroenkapsulované (sacharát železitý), vitamín B (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), biotín (D-biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Množstvo účinných látok 1 vrecúško 3,57 g *RVH%
Akáciová vláknina 2000 mg -
Extrakt z plodov Aceroly 294 mg -
z toho vitamín C 50 mg 62%
L-Glutamín 200 mg -
Hydrolyzovaný keratín 90% 200 mg -
Aloe Vera extrakt 100 mg -
Extrakt z plodov citrónovníka pravého s bioflavonoidmi 50 mg -
z toho Biofalovonoidy 25 mg -
N-acetyl Cysteín 50 mg -
Extrakt z prasličky roľnej 50 mg -
Kyselina hyalurónová 30 mg -
Kyselina pantoténová 12 mg 200%
Zinok 10 mg 100%
Extrakt z Bambusu 10 mg -
z toho silica 7 mg -
Astaxantín 5% 10 mg -
Vitamín B1 5 mg 454%
Vitamín B2 5 mg 357%
Vitamín B6 5 mg 357%
Železo 2,4 mg 17%
Kyselina listová 300 mcg 150%
Selén 55 mcg 100%
Biotín 50 mcg 100%

*RVH% - Referenčné výživové hodnoty

Zloženie HAIR COCKTAIL Happy Mother's Day
Zloženie: Akáciová vláknina, výťažok z plodov malpígie holej (Acerola), L-Glutamín, Hydrolyzovaný keratín 98%, prírodná aróma: jahoda, farbivo: červená repa, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, extrakt z listov Aloe pravej (Aloe vera), zinok (glukónan znočnatý), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), extrakt z plodov citrónovníka pravého pravého s bioflavonoidmi, extrakt z prasličky roľnej, N-acetyl cysteín, Hyaluronan sodný, sladidlo: glykozidy steviolu, selén (L-selenometionín), extrakt z listov bambusu s obsahom silice, Astaxantín 5%, železo -mikroenkapsulované (sacharát železitý), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), biotín (D-biotín). Pôvod základne zložky z EÚ.

Množstvo účinných látok 1 vrecúško 3,52 g *RVH%
Akáciová vláknina 2000 mg -
L-Glutamín 200 mg -
Hydrolyzovaný keratín 90% 200 mg -
Aloe Vera extrakt 100 mg -
Extrakt z plodov citrónovníka pravého s bioflavonoidmi 25 mg -
N - acetyl Cysteín 50 mg -
Vitamín C z Aceroly 50 mg 62%
Extrakt z prasličky roľnej 50 mg -
Kyselina hyalurónová 30 mg -
Vitamín B5 12 mg 200%
Zinok 10 mg 100%
Extrakt z Bambusu 10 mg -
z toho silica 7 mg -
Astaxantín 5% 10 mg -
Vitamín B1 5 mg 454%
Vitamín B2 5 mg 357%
Vitamín B6 5 mg 357%
Železo 2400 mcg 17%
Kyselina listová 300 mcg 150%
Selén 55 mcg 100%
Biotín 50 mcg 100%

*RVH% - Referenčné výživové hodnoty

Zloženie HAIR COCKTAIL Jahoda

Zloženie: Akáciová vláknina, výťažok z plodov malpígie holej (Acerola), L-Glutamín, Hydrolyzovaný keratín 98%, prírodná aróma: jahoda, farbivo: červená repa, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, extrakt z listov Aloe pravej (Aloe vera), zinok (glukónan znočnatý), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), extrakt z plodov citrónovníka pravého pravého s bioflavonoidmi, extrakt z prasličky roľnej, N-acetyl cysteín, Hyaluronan sodný, sladidlo: glykozidy steviolu, selén (L-selenometionín), extrakt z listov bambusu s obsahom silice, Astaxantín 5%, železo -mikroenkapsulované (sacharát železitý), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), biotín (D-biotín). Pôvod základne zložky z EÚ.

Množstvo účinných látok 1 vrecúško 3,52 g *RVH%
Akáciová vláknina 2000 mg -
L-Glutamín 200 mg -
Hydrolyzovaný keratín 98% 200 mg -
Aloe Vera extrakt 100 mg -
Extrakt z plodov citrónovníka pravého s bioflavonoidmi 25 mg -
N - acetyl Cysteín 50 mg -
Vitamín C z Aceroly 50 mg 62%
Extrakt z prasličky roľnej 50 mg -
Kyselina hyalurónová 30 mg -
Vitamín B5 12 mg 200%
Zinok 10 mg 100%
Extrakt z Bambusu 10 mg -
z toho silica 7 mg -
Astaxantín 5% 10 mg -
Vitamín B1 5 mg 454%
Vitamín B2 5 mg 357%
Vitamín B6 5 mg 357%
Železo 2400 mcg 17%
Kyselina listová 300 mcg 150%
Selén 55 mcg 100%
Biotín 50 mcg 100%

*RVH% - Referenčné výživové hodnoty