fbpx

Probiotiká na dovolenke: Váš verný spoločník pre zdravie a pohodu

20. jún 2023Blog

Letné dovolenky sú už v plnom prúde, je to čas relaxácie a objavovania nových miest. Či už pôjdete na pláž, do horského prostredia alebo sa budete túlať uličkami historických miest, je dôležité, aby ste si užívali každú sekundu bez zdravotných ťažkostí. V nasledujúcom článku Vám predstavíme, prečo by ste do dovolenkového kufra mali dávať ako prvé  práve probiotiká.

  1. Posilnenie imunitného systému: Cestovanie dokáže imunitný systém riadne potrápiť. Ste vystavení väčšiemu riziku infekcií a ochorení. Vedeli ste, že probiotiká vytvárajú prirodzenú bariéru proti patogénom a podporujú tvorbu protilátok, ktoré chránia organizmus? Vďaka tomu Vás môže užívanie probiotík ochrániť pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a zabezpečiť Vám pohodový čas strávený na dovolenke.
  2. Zlepšenie trávenia: Na dovolenke máme často tendenciu skúšať nové jedlá. Najmä v exotike to môže spôsobovať problémy s trávením ako je hnačka, zápcha alebo nadúvanie. Probiotiká však dokážu udržiavať v čreve rovnováhu a podporujú trávenie.
  3. Zvládnutie stresu zo zmeny prostredia: Cestovanie a zmena prostredia môžu spôsobiť stres a nerovnováhu v našom organizme. Probiotiká môžu mať pozitívny vplyv na náš nervový systém a tým lepšie zvládnutie stresu z nového prostredia.

Preto ak sa chystáte na dovolenku, nezabudnite na ORIN PROBIO+, ktoré na Vás čaká na našom eshope. Obsahuje kombináciu živých probiotík a dvoch prebiotických vláknin. V jednej dávke sa o Vašu dovolenkovú pohodu postará 10 probiotických kmeňov a až 30 miliárd KTJ.

Chcete si na dovolenku pribaliť so sebou ORIN PROBIO+?

1