Toto sú skvelé darčeky ku dňu matiek

od | máj 7, 2019 | Iné

Máte už darček pre svoju mamičku, starú mamu, svokru či krstnú mamu? Už táto nedeľa (12. mája) totiž patrí týmto výnimočným ženám. Máte aj vy vo svojej blízkosti takú, ktorej by ste sa chceli poďakovať za všetko, čo pre Vás urobili? Máme pre ne darček.

Vyčarujte im úsmev na tvári

Predstavte si, že svojej mamičke, starkej, krstnej mame a svokre darujete krásne zabalený darček, vďaka ktorému sa im od radosti rozžiaria oči. Budú nadšené z toho, že ste si v tento deň na ne spomenuli. A to ešte nevedia, čo sa nachádza vo vnútri krásneho balenia.

Po čom Vaše mamičky skutočne túžia?

Svoju mamičku poznáte najlepšie, aký darček by ju potešil?

  1. Darček pre krásnu pleť, vlasy a nechty– Ak Vaša mamička túži po zdravo a mlado vyzerajúcej pokožke, hustých vlasoch či pevných nechtoch, obsah tohto balíčka ju zaručene poteší.
  2. Darček pre zdravé kĺby– Ak Vaša mamička miluje pohyb, cvičí, nosí ťažké nákupy, tento darček je určený práve pre ňu.
  3. Darček pre podporu celkového zdravia a imunity– Ak by ste Vašej mamičke radi darovali niečo, čo by podporilo jej celkové zdravie, zredukovalo stres či posilnili imunitu, potom je tento darček tým správnym výberom.
  4. Darček pre zdravé srdce– Je pre Vás srdce Vašej mamičky dôležité? Tento balíček obsahuje nápoj pre zdravý srdcovo-cievny systém.

Prekvapenie na záver

Keďže sme chceli potešiť aj Vašu peňaženku, pripravili sme pre Vás špeciálnu ponuku. Čím viac darčekov kúpiš, tým viac ušetríš. Čo na to poviete?

Ak si kúpite jeden darček, zaplatíte 33 eur.

Ak si kúpite 2 darčeky, zaplatíte 56 eur (môžete ušetriť až 22 eur).

Ak si kúpite 3 darčeky, zaplatíte 66 eur + poštovné ZADARMO (tu môžete ušetriť až 51 eur).

Chcete potešiť Vašu mamičku?

Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Tím MôjKolagén - Zákaznícka podpora