Viete, ktorá známa Slovenka odporúča náš kolagén?

od | nov 12, 2018 | O kolagéne

Aj vy patríte do skupiny žien, ktoré sa rady starajú o svoju pleť? Potom určite viete, že ak sa blížite k pomyselnej hranici 30 rokov alebo ste ju už prekročili, o pleť by ste sa mali začať starať ešte dôkladnejšie.

Ako ste žili v 20 rokoch sa odrazí na Vašej pleti

Aký životný štýl ste preferovali v 20-tke? Uprednostňovali ste bujaré zábavy alebo ste sa venovali sebe a športu? Pleť si to pamätá a ukáže sa to počas 30-tky. Pomaličky sa začnú objavovať poškodené cievy a slnkom spôsobené škvrny, kruhy pod očami, ale aj prvé vrásky. Aj vy sa pýtate či sa to dá zastaviť? Alebo budeme potrestané za chyby našej mladosti?

Viete akú najčastejšiu chybu robíme?

Viete akú najčastejšiu chybu v oblasti pleťovej starostlivosti my ženy robíme? Kupujeme si predražené krémy a séra proti vráskam, ktoré riešia problém len povrchovo. Kupujeme si tiež korektory, ktoré nám nedostatky pleti zakrývajú. Ani jedno riešenie sa však nezameriava na skutočnú príčinu problému, ktorou je s najväčšou pravdepodobnosťou strata kolagénu v našom tele. Už po 25. roku života  sa v našom tele začína tvoriť menej kolagénu. Väčšinou po 30- tke sa to prejaví na kruhoch pod očami, drobnými vráskami, ale aj suchšou pleťou.

Máme účinné riešenie: Urobte si omladzovaciu kúru v pohodlí domova

Predstavte si, že by ste si každý deň pripravili príjemný citrónový alebo jahodový nápoj, ktorý by neobsahoval žiadny „nebezpečný“ cukor. Sladený by bol len prírodnou stéviou. Predstavte si tiež, že tento lahodný nápoj by Vás osviežil a pri pravidelnom pití by Vám mohol pomôcť vyplniť vrásky, odstrániť kruhy pod očami, zlepšiť kvalitu vlasov a spevniť Vaše nechty. Skvelá správa je, že táto predstava sa pokojne môže stať realitou vďaka kráľovskému nápoju Viacollagen extra. V dennej dávke obsahuje až 5000 mg klinicky testovaného morského kolagénu a 1000 mg vitamínu C. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha hydratovať našu pokožku aj vlasy a zinok, ktorý prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky. Viacollagen Extra už pomohol vyzerať lepšie tisíckam ženám na Slovensku, no obľúbeným kozmetickým pomocníkom začína byť už aj v zahraničí.

Viacollagen Extra odporúča aj finalistika Miss Slovensko

„Veľa ľudí sa ma pýta, čo používam alebo ako sa starám o svoju pleť. Odkedy som začala mať problém s problematickou pleťou a kozmetické prípravky mi už nestačili, musím povedať, že tento kolagén bol jedinou vecou, ktorá mi pomohla. Vrelo odporúčam,“ píše krásna exfinalistka Miss Slovensko 2018, Katarína Očovanová. Viacollagen Extra je skutočým pomocníkom pre Vaše vlasy, nechty a pleť a v poslednom rade aj pre Vaše kĺby.

Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Tím Ave Natura - Zákaznícka podpora

gopay_cards_mojkolagen_002

ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, IČO: 36212504, IČDPH: SK2020031299