Všetky žienky spozornite! Predstavujeme Vám prevrat v oblasti kozmetiky

od | aug 28, 2019 | O kolagéne

V tomto blogovom článku Vám predstavíme niečo, o čom ste pravdepodobne nikdy predtým nepočuli. Ide o nový objav v oblasti nutrikozmetiky, ktorá je charakteristická s doslova dych vyrážajúcimi výsledkami.

Čo je to nutrikozmetika?

Viete aký je rozdiel medzi klasickou kozmetikou a nutrikozmetikou? Klasickou kozmetikou sa o našu pleť staráme zvonka, no tá často nestačí, pretože našej pleti chýba niečo, čo ju vyživí do hĺbky. To je úlohou nutrikozmetiky, ktorá vybuduje našu krásu zvnútra. Dôležitú úlohu pritom zohrávajú fytoceramidy. Ak našej pokožke dodáme fytoceramidy zvnútra, pokožka bude hydratovaná, obnoví sa jej ochranná lipidová (tuková) bariéra a predĺži sa jej mladistvý vzhľad. Je klinicky dokázané, že fytoceramidy sú 20 krát účinnejšie, keď sa užívajú ústne ako keď sa nanášajú na pokožku napr. v kréme.

Viete, čo je najlepšia zbraň v boji proti starnutiu pokožky?

Tajomstvo najúčinnejšej zbrane sa ukrýva v spojení troch zložiek:

1. Klinicky testovaného kolagénu- ten udržuje Vašu pokožku pružnú, funguje ako výplň a spevňuje jej hlboké vrstvy.

2. Kyseliny hyalurónovej- tá má schopnosť viazať vodu. Vďaka jej prítomnosti je pleť vypnutá, plná a dôležitú úlohu zohráva aj pri redukcii vrások.

3. Už spomínané fytoceramidy- sú nepochybne jedným z najlepších riešení proti starnutiu pokožky, ktoré si v súčasnosti môžete kúpiť. Ak ste o nich nikdy nepočuli, mali by ste vziať do úvahy nasledujúci fakt: Ceramidy predstavujú takmer 40% našej pokožky. Bohužiaľ, s pribúdajúcim vekom sa v našej pokožke strácajú, dôsledkom čoho sa objavujú viditeľné škvrny na koži, vrásky. Ceramidy sú ako tehlová stena. Tehly držia v stene pohromade vďaka malte. Ceramidy fungujú rovako ako malta z nášho príkladu. Pomáhajú držať pokožku pohromade. Fytoceramidy sú molekuly pochádzajúce z rastlín a pomáhajú Vám nahradiť stratené ceramidy zvnútra, čím vracajú štruktúru pokožky do pôvodného stavu a tým vyplňujú línie tváre. Ide o nový objav v oblasti NUTRIKOZMETIKY, teda výživovej kozmetiky, ktorá sa dá prehltnúť a buduje našu krásu zvnútra.

Predstavujeme Vám NOVINKU

Na základe niekoľkých štúdií a vyššie uvedených poznatkov, sme sa rozhodli namiešať produkt s názvom VIACOLLAGEN & hyaluronic acid & phytoceramides complex. Pripravíte si z neho vysoko účinný nápoj s osviežujúcou príchuťou grepu. Tento produkt obsahuje nielen klinicky testovaný kolagén, ale aj dostatočné dávky fytoceramidov, kyseliny hyalurónovej, vitamínu C, biotínu a zinku. Napriek tomu, že fytoceramidy, ktoré sú v tomto produkte použité, pochádzajú zo pšenice, neobsahujú lepok, nie sú geneticky modifikované a dokonca získali Koshér certifikát.

Aké výsledky môžete pravidelným užívaním očakávať?

1. Intenzívnu hydratáciu pokožky
2. Zvýšenie elasticity pokožky
3. Vyhladenie drobných vrások a redukciu hlbokých vrások
4.  Zmiernenie až odstránenie kruhov pod očami
5.  Posilnenie nechtov a vlasov

+ zoznam pokračuje ďalej

Mgr. Lívia Junásová

Mgr. Lívia Junásová

Tím MôjKolagén - Zákaznícka podpora