Vyskúšal som asi 10 typov, kým som našiel ten správny

Marek je mladý muž vo veku 26 rokov, ktorý vo svojom voľnom čase rád športuje. Venuje sa hlavne futbalu, pri ktorom si pravidelne namáha kolená. Už 3. mesiac ale pije ViaElastic Extra a so svojimi skúsenosťami s sa rozhodol podeliť aj s čitateľmi.

Marek, považujete sa za aktívneho alebo pasívneho športovca?

Za aktívneho športovca sa rozhodne nepovažujem. Nehrám za žiadnu ligu, ale šport mám rád. Každý utorok a štvrtok sa v telocvični stretávame 12 chalani a hráme futbal. Cez víkend sem tam posilka.

Kedy ste sa prvýkrát začali rozhliadať po kolagénoch?

Zhruba pred 2 rokmi. Začal som pociťovať mierne pichanie v kolenách, neriešil som to, ale keď sa bolesť stupňovala, začal som riešiť kĺbovú výživu Vyskúšal som viac prípravkov z lekárne, ale zlepšenia boli minimálne. Tak som hľadal ďalej.

Ako ste sa dostali k Via Elasticu Extra?

Odporučil mi ho kamarát. Vyskúšal som ho, aj keď som bol spočiatku neveriaci a myslel som si, že je je to len ďalší marketingový ťah. Dal som sa ale „nahovoriť“ 🙂

Zaznamenali ste nejaké zmeny?

Prvé 2 týždne nie, ale užíval som ďalej. Potom to prišlo, Postupne mi prestávalo pichanie v kolenách a aj bolesť sa zoslabovala. Asi po mesiaci a pol som sa cítil úplne fit. Až som tomu nechcel veriť. Bol som nadšený. Užívam ho aj ďalej, aby sa bolesť nevrátila.

Ako často ste ho užívali?

Môj rituál je, každý deň okolo 14:00 vypiť nápoj. Cez víkend som mal väčšinou pauzu, pokiaľ som nebol v posilke. Jedno balenie mi vydrží zhruba mesiac.

Prečo si myslíte, že práve tento kolagén Vám pomohol?

Spočiatku som nevedel ani ja, ale potom mi bolo vysvetlené, že ide o účinnú látku. A keď som si pozrel účinnú látku vo Via Elasticu Extra a v kolagénoch, ktoré som predtým bral, všetko som pochopil. Už sa nečudujem, prečo mi tie predchádzajúce nezaberali 🙂

Ako Vám Via Elastic Extra chutí?

Dobre, ovocne, osviežujúco 🙂

Čo by ste odkázali ostatným čitateľom?

Že ak aj oni majú problémy s kĺbami, nech určite vyskúšajú Via Elastic Extra. Určite budú nadšení. Za mňa 10/10.

Viac o VIAELASTIC

d

Kategórie

w

Kontakt

info@mojkolagen.sk
+421 917 493 833

V pracovné dni od 8:30 do 16:30

Adresa

Na Štepnici 1379/1
960 01 Zvolen

Prevádzkovateľ eshopu: ORIN Slovakia s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen
IČO: 36212504, DIČ: 2020031299, IČDPH: SK2020031299

Pin It on Pinterest