fbpx
(267 recenzií zákazníkov)

ORIN VIAELASTIC pre kĺby, šľachy a pohyb

(267 recenzií zákazníkov)

ORIN VIAELASTIC pre kĺby, šľachy a pohyb

Najlepšia kĺbová výživa s kolagénom od ORINu, ktorá je zostavená tak, aby vyriešila bolesti kĺbov, svalov a chrbtice. Nájdeš v nej až 8000 mg kolagénu I., II. a III. Typu. Obsahuje protizápalové zložky, tiež MSM, chondroitín a glukosamín sulfát. Ak hľadáš kĺbovú výživu pre bežných užívateľov, športovcov či seniorov, ORIN Viaelastic je to správne riešenie. Presvedčia ťa o tom recenzie a skúsenosti našich zákazníkov. 

✓ ORIN Viaelastic sme vylepšili o vitamíny K2 a D3, ktoré z bežnej stravy nedoplníme v dostatočnom množstve.
✓ Vhodný aj pre ľudí, ktorých trápi rednutie kostí.
✓ Používame kombináciu klinicky testovaných hovädzích kolagénových peptidov typu I, II a III.
✓ ORIN VIAELASTIC obsahuje 500 mg vitamínu C v dennej dávke, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu.
✓ Ide o komplexnú kĺbovú výživu.
✓ Príjemná, ovocná chuť bez pachute kolagénu.
✓ Odmerka je súčasťou balenia.
✓ ORIN VIAELASTIC vyrábame na Slovensku.
✓ ORIN VIAELASTIC je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR.
✓ Používame výlučne prírodné arómy a prírodné farbivá.

Hodnoty sú uvádzané v denných dávkach: Hydrolyzované kolagénové peptidy (8000 mg), glukozamín sulfát (1200 mg), MSM (900 mg), vitamín C (500 mg), chondroitín sulfát (400 mg), horčík (100 mg), extrakt z rakytníka (100 mg), vitamín E (50 mg), kyselina hyalurónová (30 mg), vitamín B6 (10 mg), vitamín B1 (5 mg), vitamín B2 (5 mg), kyselina listová (600 µg), vitamín K2 MK7 (75 µg, )vitamín D (35 µg)

Sladidlo: bezkalorické sladidlo sukralóza, ktorá je vhodná aj pre diabetikov.

Balenie obsahuje 20 denných dávok. Do pohára s objemom 200 ml nasypte 1 priloženú zarovnanú odmerku výživového doplnku VIAELASTIC, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Odporúčame užívať spolu s jedlom.

Tip od nás: Pre lepšie zapamätanie odporúčame užívať od pondelka do piatku a cez víkend si dať pauzu.

37.00 

EUR – CZK

Kúpou získate 37 bodov. Viac o zbieraní bodov →
Kúpou získate 37 bodov. Viac o zbieraní bodov →

Zvýhodnené trojbalenie - 1 kus/34,53 €

Prejdite na trojbalenie tu →

• Poštovné od 69€ ZADARMO
• Platby online cez GoPay alebo dobierka
Odošleme dnes, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

Znásobte účinky ORIN VIAELASTICU a doplňte si k nemu plusový produkt podľa typu problému, ktorý chcete riešiť.

Akýkoľvek PLUS+ produkt k VIAELASTICU len za:

15€ 10€

267 recenzií k ORIN VIAELASTIC pre kĺby, šľachy a pohyb

 1. Andrea Iždinská (overený zákazník)

  po 3.mesačnej kúre vidím zlepšenie , doporučujem.

 2. ludmila.1bednarova (overený zákazník)

  Priatel uziva uz skoro pol roka a nevie si vynachvalit, ziadne bolesti kolien a križov, pevnejsie vlasy a fuzy.

 3. Martina Ondríková (overený zákazník)

  Veľká spokojnosť, kupujem pre celú rodinu. Odporúčam!!!

 4. Katka Sinčakova (overený zákazník)

  Skvely vyrobok klby ma nebolia je to ulava určite si objednam dalšie balenie

 5. hana.kotesova (overený zákazník)

  Skvelá chuť, odporúčam

 6. hana.kotesova (overený zákazník)

  Maximálna spokojnosť, citeľné výsledky 🙂

 7. Dominika (overený zákazník)

  S produktom som spokojná s príchuťou pomaranč asi najviac 🙂

 8. Adriana Bohunská (overený zákazník)

  Výborný produkt, skvelá chuť, odporúčam

 9. janka3112 (overený zákazník)

  Príjemná chuť

 10. kmetova.marcela (overený zákazník)

  Po užití 1. balenia cítim úľavu od bolesti kĺbov a kostrčovej chrbtice o 70%. Má príjemnú chuť , dobre ho tolerujem napriek citlivejšiemu žaludku. Pokračujem v užívaní ďalšieho balenia. Odporúčam ľuďom v mojom okolí aj všetkým ostatným.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Detaily o ORIN VIAELASTIC

Prečo by som mal/mala začať užívať ORIN VIAELASTIC?

Ak pravidelne zaťažujete Vaše kĺby, trpia najmä váhonosné kĺby. Ak sa k tomu pridruží zápal alebo poranenie, človeka to vyvedie z normálneho režimu. Faktom je, že existuje veľa aktivít, ktoré nemôžeme robiť, ak nemáme zdravé kĺby. Možno sa budeme musieť vzdať našich obľúbených koníčkov, možno nás tieto nepríjemné bolesti dovedú k neschopnosti vykonávať našu prácu, atď. V súčasnosti si už však viete pomôcť a nič z vyššie uvedeného sa Vám nemusí stať. Musíte sa však postarať o Vašu chrupavku, o správne mazanie kĺbu či posilnenie šliach. Do jedného doplnku výživy sme preto namiešali všetky dôležité látky, vitamíny a minerály v dostatočnom množstve, ktoré sa komplexne postarajú o Váš pohybový aparát.

Prečo sme do ORIN VIAELASTICU doplnili vitamín K2+D3?

Vitamín K2 je drahý vitamín, rozpustný v tukoch. Zodpovedá za to, aby sa vápnik dostal na správne miesta v tele. Pre synergiu (posilnenie) účinku sa odporúča užívať s vitamínom D3, ktorý vplýva na kvalitu kostí a pozitívne ovplyvňuje pohybový aparát. Bez vitamínu K2 by zas správne nefungoval proces tvorby kostí. Hovoríme tak o dvojičkách vitamínov, ktoré sa navzájom posilňujú a Vy vďaka nim môžete dosiahnuť viditeľné výsledky. Tieto vitamíny z bežnej stravy len ťažko doplníme v dostatočnom množstve, preto ich treba prijímať z externých zdrojov. Sú vhodné najmä pre ženy v menopauze, pre ľudí s osteoporózou či pre ľudí, ktorých trápi rednutie kostí.

Prečo je vhodné dopĺňať kolagén z externých zdrojov?

Kolagén je základnou hmotou chrupaviek a podporných tkanív. Po 25. roku života si ho však naše telo prestáva vyrábať v dostatočnom množstve.

Prečo je vhodné užívať kolagén spolu s vitamínom C?

Zatiaľ čo väčšina živočíchov si dokáže vytvárať vlastný vitamín C, človek je odkázaný na jeho externý príjem. Naše telo je schopné kolagén spracovať len s dostatočným množstvom vitamínu C.

VIAELASTIC obsahuje zložku, ktorá sa podieľa na vytváraní šliach, väzív.

VIAELASTIC obsahuje glukozamín sulfát, ktorý sa podieľa na vytváraní šliach, väzív a tekutín, ktoré obklopujú kĺby. Vedci sa domnievajú, že užívanie glukozamínových doplnkov môže obnoviť chrupavku a množstvo kvapaliny v kĺbe.

Tešiť sa môžete na zložky, ktoré dokážu zmierniť bolesti.

Do VIAELASTICU sme namiešali aj chondroitín, ktorý sa bežne používa na zmiernenie bolesti. V kombinácii s MSM, ktorý je tiež súčasťou tohto výživového doplnku, sú prínosom pri liečbe artritídy. S bolesťami Vám pomôže aj kyselina listová, ktorú sme do VIAELASTICU taktiež pridali.

Oceníte protizápalové vlastnosti.

Do VIAELASTICU sme pridali extrakt z rakytníka. Ten obsahuje niekoľkonásobne vyššie množstvo vitamínu C ako citrusové plody, vďaka čomu vyniká protizápalovou schopnosťou. Aj preto si získal svoju obľubu pri zápaloch kĺbov a svalov.

V starostlivosti o kĺby je dôležitý tlmič nárazov.

Koľkí z Vás už boli na injekčnom doplnení kyseliny hyalurónovej do kolena? Robí sa to z jediného dôvodu. Kyselina hyalurónová sa do našich kĺbov dopĺňa preto, lebo sa tam správa ako tlmič nárazov. Táto funkcia je pri chôdzi či behu nevyhnutná.

Užívaním VIAELASTICU sa staráte aj o svoje svaly.

Vďaka obsahu horčíku a vitamínu D prispievate aj k správnemu fungovaniu svalov.

Ochránite bunky pred oxidačným stresom.

To, v akom stave budú Vaše bunky, viete do značnej miery ovplyvniť. Pomôže Vám v tom vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Podporíte imunitu, dodáte telu energiu a znížite vyčerpanie a únavu.

A to všetko vďaka kombinácii B vitamínov. Konkrétne vďaka:

 • vitamínu B6, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
 • vitamínu B1, ktorý prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.
 • vitamínu B2, ktorý prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
Presné zloženie produktov

Zloženie broskyňa: Hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu I a III, glukozamín sulfát, horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C(kyselina L - askorbová), chondroitín sulfát, farbivo: betakarotén, aróma: broskyňa, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu II, extrakt z rakytníka, vitamín E (D - alfa - tokoferylacetát), vitamín K2 MK7 (menachinón),
hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín D3 (kolekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), aktívna kyselina listová (L-metyltetrafolát vápenatý). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Zloženie červený grep: Hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu I a III, glukozamín sulfát, horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C (kyselina L-askorbová), chondroitín sulfát, prírodná aróma grep, farbivo: červená repa, hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu II, extrakt z rakytníka, vitamín E (D - alfa - tokoferylacetát), regulátor kyslosti: kyselina jablčná, vitamín K2 MK7 (menachinón), hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín D3 (kolekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), aktívna kyselina listová (L-metyltetrafolát vápenatý). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Zloženie pomaranč: Hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu I a III, glukozamín sulfát, horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C (kyselina L-askorbová), chondroitín sulfát, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, aróma: pomaranč, farbivo: betakarotén, hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy typu II, extrakt z rakytníka, vitamín E (D - alfa - tokoferylacetát), vitamín K2 MK7 (menachinón), hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín D3 (kolekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), aktívna kyselina listová (L-metyltetrafolát vápenatý). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Upozornenie: Balenie uchovávajte uzatvorené, mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výrobca: ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen

Množstvo účinných látok 1 dávka 13,05 g *RVH%
Hydrolyzované kolagénové peptidy typ I a III 7900 mg -
Glukozamín sulfát 1200 mg -
MSM (metylsulfonylmetán) 900 mg -
Vitamín C 500 mg 625%
Chondroitín sulfát 400 mg -
Horčík 100 mg 27%
Hydrolyzované kolagénové peptidy typ II 100 mg -
Extrakt z rakytníka 100 mg -
Vitamín E 50 mg 417%
Kyselina hyalurónová 30 mg -
Vitamín B6 10 mg 714%
Vitamín B1 5 mg 455%
Vitamín B2 5 mg 357%
Kyselina listová 600 µg 300%
Vitamín K2 MK7 75 µg 100%
Vitamín D 35 µg 700%

*RVH% - Referenčné výživové hodnoty

Ak máte ďalšie otázky napíšte nám na email: info@mojkolagen.sk alebo Live Chat v pravom dolnom rohu stránky. Zavolajte +421 917 493 833 alebo napíšte na WhatsApp, Viber alebo Telegram.

1