fbpx
Domov / Obchod / Kolagén pre krásu / VIACOLLAGEN
(336 recenzií zákazníkov)

ORIN VIACOLLAGEN

Domov / Obchod / Kolagén pre krásu / VIACOLLAGEN

(336 recenzií zákazníkov)

ORIN VIACOLLAGEN

Zoznámte sa s prvým, chutným kolagénom, ktorý sa zameriava na dôležitú os: črevo – mozog – pokožka. Naša pleť je totiž zrkadlom našich čriev. Táto unikátna receptúra preto preniká ďalej ako len do hĺbky našej pokožky. Zasahuje až do našich čriev, kde sa o ne stará akáciová vláknina v kombinácii s papaínom. ORIN VIACOLLAGEN sme najnovšie vylepšili o dôležitý minerál krásy – MSM. Dennú dávku sme prispôsobili na dlhodobé, nie jednorazové užívanie, vďaka čomu môžete dosiahnuť vysnívané výsledky. Stačí rozpustiť jednu odmerku v 2 dcl vody a chutný, kolagénový drink je na svete. Vašim vlasom, nechtom a pleti tak dodáte starostlivosť, akú si zaslúžia.

Produkt obohatený o proitzápalový minerál krásy - MSM
Prvý, chutný kolagén, ktorý sa zameriava na dôležitú os: črevo - mozog - pokožka
Používame klinicky testovaný kolagén s viditeľnými výsledkami do 90 dní (5000 mg v dennej dávke).
ORIN Viacollagen obsahuje 1000 mg vitamínu C v dennej dávke.
Ide o komplexnú beauty výživu pre Vaše vlasy, nechty a pleť.
Príjemná, ovocná chuť bez pachute kolagénu.
ORIN Viacollagen vyrábame na Slovensku.
ORIN Viacollagen je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR.
Používame výlučne prírodné arómy a prírodné farbivá.

Hodnoty sú uvádzané v denných dávkach: Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb (5000 mg), vitamín C (1000 mg), akáciová vláknina (1000 mg), MSM (500 mg), kyselina hyalurónová (80 mg), papaín (50 mg), zinok (10 mg), biotín (100 mcg), selén (50 mcg)

Prírodné sladidlo: stévia
Alergény: ryby

Balenie obsahuje 30 denných dávok. Do pohára s objemom 200 ml nasypte 1x denne 1 priloženú odmerku (naplnenú po rysku 15 ml) výživového doplnku ORIN Viacollagen, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite.

35.00 

EUR – CZK

Kúpou získate 35 bodov. Viac o zbieraní bodov →
Kúpou získate 35 bodov. Viac o zbieraní bodov →

Zvýhodnené trojbalenie - ušetríte až 25 €

Použite aktuálny 18 € zľavový kód na trojbalenie. Aktuálne zľavové kódy.

Prejdite na trojbalenie tu →

• Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO cez Packetu alebo GLS
• Platby online cez GoPay alebo dobierka
Odošleme dnes, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

Detaily o ORIN Viacollagene

Vďaka čomu je ORIN Viacollagen špeciálny?

Vytvorili sme prvý kolagén na Slovensku, ktorý sa zameriava na dôležitú os: črevo – mozog - pokožka. Možno ste už počuli, že naša pleť je zrkadlom našich čriev. Toto príslovie vzniklo z jediného dôvodu. Najväčšia časť imunitného systému (približne 80%) sa nachádza v našich črevách. Ak ich dostatočne nevyživujeme, ľahko sa môže stať, že náš imunitný systém nebude schopný prijať minerály, vitamíny a ďalšie látky, ktoré mu dodávame. Užívanie kolagénu, vitamínu C, kyseliny hyalurónovej a ďalších zložiek je pri nedostatočne vyživených črevách úplne zbytočné. Kvalita našich vlasov, nechtov a pleti je teda úzko spätá so stavom našich čriev. A práve na základe tohto faktu sme zostavili prémiový produkt ORIN Viacollagen, ktorý v prvom kroku vďaka akáciovej  vláknine vyživí naše črevá v celej ich dĺžke a vďaka papaínu pomáha lepšie rozkladať bielkovinové vlákna. V druhom kroku našim vlasom, nechtom a pleti dodá potrebné živiny pre ich zdravie a krásu.

Vďaka čomu je ORIN Viacollagen špeciálny?

Vytvorili sme prvý kolagén na Slovensku, ktorý sa zameriava na dôležitú os: črevo – mozog - pokožka. Možno ste už počuli, že naša pleť je zrkadlom našich čriev. Toto príslovie vzniklo z jediného dôvodu. Najväčšia časť imunitného systému (približne 80%) sa nachádza v našich črevách. Ak ich dostatočne nevyživujeme, ľahko sa môže stať, že náš imunitný systém nebude schopný prijať minerály, vitamíny a ďalšie látky, ktoré mu dodávame. Užívanie kolagénu, vitamínu C, kyseliny hyalurónovej a ďalších zložiek je pri nedostatočne vyživených črevách úplne zbytočné. Kvalita našich vlasov, nechtov a pleti je teda úzko spätá so stavom našich čriev. A práve na základe tohto faktu sme zostavili prémiový produkt ORIN Viacollagen, ktorý v prvom kroku vďaka vláknine z klastrovej fazule vyživí naše črevá a vďaka papaínu pomáha lepšie rozkladať bielkovinové vlákna a v druhom kroku našim vlasom, nechtom a pleti dodá potrebné živiny pre ich zdravie a krásu.

ORIN Viacollagen sme vylepšili o minerál krásy – MSM

O MSM môžete počuť aj ako o mineráli krásy či o organickej síre. Pre našu pokožku, ale aj vlasy má množstvo pozitívnych účinkov. Rozhodne medzi ne patria:

1. protizápalové účinky, ktoré pomáhajú blokovať zápaly a zápalové procesy. Môže za to schopnosť MSM posilňovať a aktivovať hormón kortizol, ktorý v tele pôsobí protizápalovo. Túto vlastnosť najviac oceníte pri problémoch s akné či pri iných zápalových ochoreniach pokožky.

2. lepšia kvalita vlasov. MSM poskytuje potrebnú síru pre tvorbu keratínu nevyhnutného na udržanie pevných vlasov. A o pevných a pekných vlasoch sníva každá z nás.

3. hojivé účinky. Keďže MSM pomáha k tvorbe L-glutatiónu, môžete očakávať hojivé účinky na pokožku. Tieto účinky využijete pri ranách, popáleninách či iných narušeniach kože.

Dokáže ORIN Viacollagen podporiť našu imunitu?

V našich črevách sa nachádza až 80% imunitného systému. Do ORIN Viacollagenu sme preto pridali jednu z najkvalitnejších vláknin - akáciovú vlákninu, ktorá je výživou pre telu prospešné baktérie v celej dĺžke čreva a dodáva im dôležitú energiu pre správne fungovanie. V porovnaní s ostatnými vlákninami sa uvoľňuje 24 až 48 hodín. Papaín hrá v ľudskom tele tiež dôležitú úlohu, keďže sa do vysokej miery podieľa na tráviacich procesoch a jeho ďalšou výhodou sú protizápalové vlastnosti. Dostatočne vyživené črevá sú kľúčom k pevnej imunite a tá je zas bránou do sveta krásnej a zdravo vyzerajúcej pokožky, vlasov a nechtov. Dokáže teda ORIN Viacollagen podporiť našu imunitu? Odpoveď je vďaka použitým zložkám: jednoznačne áno.

Prispejte k udržaniu zdravej pokožky, vlasov a nechtov vďaka ORIN Viacollagenu

Krásna znamená predovšetkým zdravá. Preto sme do ORIN Viacollagenu pridali zložky, ktoré podporujú zdravie pokožky, vlasov a aj nechtov. Patrí medzi ne zinok, biotín, selén a silný antioxidant vitamín E.

Zlepšite si pevnosť pokožky a zredukujte vrásky

V ORIN Viacollagene používame hydrolyzované kolagénové peptidy – najkvalitnejšiu formu kolagénu od firmy, ktorá sa výrobe tejto suroviny venuje už viac ako 175 rokov. Kolagénové peptidy z morského kolagénu sú pre človeka najlepšie využiteľné pre vlasy, nechty a pleť. Kvalita je pre nás prvoradá, no dôležité sú aj množstvá účinných látok, preto sme do ORIN Viacollagenu namiešali až 150 000 mg morského kolagénu typu I a III s vysokým obsahom glycínu, prolínu a hydroxyprolínu, troch základných stavebných prvkov pokožky. Účinky kolagénu sú podložené klinickou štúdiou. Výsledky štúdie preukázali, že užívanie 5000 mg kolagénu denne počas niekoľkých týždňov zlepšuje pevnosť pokožky a redukuje vrásky. Kolagén sme navyše skombinovali s dostatočným množstvom vitamínu C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu v našom tele.

Anti-aging efekt pre Vašu pleť

S anti-aging efektom Vám pomôže kyselina hyalurónová, ktorá si v beauty priemysle získala svoje pevné miesto. Jej výnimočnosť spočíva v schopnosti viazať na seba veľké množstvo vody, vďaka čomu môže vyplniť priestor medzi kolagénovými vláknami, vďaka čomu pleť pôsobí vypnuto, sviežo a mladistvo.

Presné zloženie produktov

Zloženie Citrón: Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L–askorbová), extrakt zo živice z konárov Akácie senegálskej (Acacia senegal), metylsulfonylmetán (MSM), aróma: citrón, hyaluronan sodný, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, tráviaci enzým papaín (Carica papaya), zinok (diglycinát zinočnatý), sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: betakarotén, selén (L-Selenometionín), biotín (D-Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Zloženie Višňa: Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L–askorbová), extrakt zo živice z konárov Akácie senegálskej (Acacia senegal), metylsulfonylmetán (MSM), prírodná aróma: višňa, farbivo: červená repa, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, hyaluronan sodný, tráviaci enzým papaín (Carica papaya), zinok (diglycinát zinočnatý), sladidlo: glykozidy steviolu, selén (L-Selenometionín), biotín (D-Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Zloženie Ananás: Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L–askorbová), extrakt zo živice z konárov Akácie senegálskej (Acacia senegal), metylsulfonylmetán (MSM), prírodná aróma: ananás, hyaluronan sodný, tráviaci enzým papaín (Carica papaya), zinok (diglycinát zinočnatý), sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: betakarotén, selén (L-Selenometionín), biotín (D-Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Upozornenie: Balenie uchovávajte uzatvorené, mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výrobca: ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen

Množstvo účinných látok 1 odmerka *RVH%
Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb 5000 mg -
Vitamín C 1000 mg 1250%
Akáciová vláknina 1000 mg -
MSM 500 mg -
Kyselina hyalurónová 80 mg -
Papaín 50 mg -
Zinok 10 mg 100%
Biotín 100 mcg 200%
Selén 50 mcg 91%

*RVH% - Denná referenčná hodnota príjmu dospelého

Ak máte ďalšie otázky napíšte nám na email: info@mojkolagen.sk alebo Live Chat v pravom dolnom rohu stránky. Zavolajte +421 917 493 833 alebo napíšte na WhatsApp, Viber alebo Telegram.

336 recenzií k ORIN VIACOLLAGEN

 1. veronika.caklosova3478 (overený zákazník)

  Perfektný kolagen. Mne aj manželovi pomohol.

 2. vlastakollarova (overený zákazník)

  Moja pleť je pružnejšia , vypnutejšia. Užívam ho ráno 20 min. pred prvým jedlom. Zakúpila som si príchuť citrón, čo mi moc vyhovuje. Užívam už druhé balenie. Som spokojná.

 3. petra.strazovcova213 (overený zákazník)

  Som veľmi spokojná už po mesiaci užívania vlasy sú zdravšie a menej vypadávajú. Nesadla mi akurát príchuť visna ale inak všetko Ok. Objednávam ďalší ale už príchuť ananás

 4. edit1123 (overený zákazník)

  Som maximálne spokojná. Vlasy menej vypadávajú.

 5. simona.zrelakova (overený zákazník)

  Kolagén pijem ráno nalačno, miešam ho ešte s čírou kyselinou hyalurónovou a pleť mám rozhodne žiarivejšiu a vypnutejšiu. Objednávam znovu, no keďže sa blíži leto, tentokrát to bude variant bronze s beta-karoténom.

 6. milenakapustova (overený zákazník)

  Pri použití Kolagénu som spozorovala na nechtoch malé skoky, najskôr som sa zľakla čo sa deje, postupne sa posúvali a až po týždňoch som si uvedomila, že mi rastie nové pevnejšie ložisko nechtu. Teraz to už mám vyrastené a pevné nechty som veľmi spokojná.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Pin It on Pinterest