fbpx

(A14) 3x VIACOLLAGEN pre vlasy, nechty a pleť

(348 recenzií zákazníkov)

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Packetu

 • Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

(A14) 3x VIACOLLAGEN pre vlasy, nechty a pleť

(348 recenzií zákazníkov)

Rozhodli ste sa užívať beauty kolagén? Odborníci spolu s našimi zákazníkmi odporúčajú nasadiť trojmesačnú kúru.

Balenie obsahuje:

 • 3x VIACOLLAGEN vo vylepšenej receptúre
 • Zvýhodnenú cenu
 • Poštovné v rámci SR a ČR zadarmo

Vedeli ste, že klinicko-farmakologické centrum špecializované na dermatológiu vykonalo klinickú štúdiu, ktorej sa zúčastnilo 60 žien? Jej cieľom bolo vyhodnotiť schopnosť starnutia pokožky pri užívaní 5000 mg kolagénových rybích peptidov každé ráno. Počas celej štúdie sa fotili tváre za pomoci špeciálneho polarizovaného svetla, tak, aby bola viditeľná každá vráska na tvári. Viete, aký bol záver tejto niekoľko týždňovej štúdie? Pravidelné užívanie kolagénu viditeľne zlepšuje pevnosť pokožky a redukuje vrásky. Ak ste si doteraz neboli istý, či ísť do trojmesačnej kolagénovej kúry, odpoveď je určite áno. Výsledky sú vďaka nej viditeľnejšie, čo potvrdia aj recenzie od našich zákazníkov.

103.60 

EUR – CZK

Na sklade

Príchuť 1. produktu

37.00  29.60 
Vymazať

Príchuť 2. produktu

37.00 
Vymazať

Príchuť 3. produktu

37.00 
Vymazať
Kúpou získate 98 bodov. Viac o zbieraní bodov →

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Zásielkovňu

 • Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

Znásobte účinky ORIN VIACOLLAGENU a doplňte si k nemu plusový produkt podľa typu problému, ktorý chcete riešiť.

Akýkoľvek PLUS+ produkt k balíčku 3x VIACOLLAGEN len za:

15€ 7€

Popis

Čím sme vylepšili Váš najobľúbenejší produkt Viacollagen?

Beauty zložkami

=

Zvýšili sme dennú dávku zinku a biotínu

Keďže tieto minerály prispievajú k udržaniu zdravej pokožky, zdravých nechtov a zdravých vlasov, veľmi ste si ich obľúbili. Rozhodli sme sa preto zvýšiť ich dennú dávku a prispieť tak k viditeľnejším výsledkom.

Pridali sme novú zložku selén

Ide o stopový prvok, ktorého ma ľudské telo veľmi málo, no napriek tomu má mimoriadnu moc. Ide o silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred poškodením. U žien je obľúbený vďaka svojim beauty účinkom. Prispieva totiž k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a zároveň prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
=

Pridali sme novú zložku vitamín E

Ide o jeden z najvýznamnejších antioxidantov, ktoré si dokážu poradiť s procesom starnutia. Medzi ženami sa často nazýva aj ako ochranca kožných buniek či bojovník za krásnu pleť a zdravé vlasy.

Zložkami na imunitu

Pridali sme vlákninu z klastrovej fazule

Počuli ste už o tom, že až 80% imunity sa nachádza práve v našich črevách? Ak stav našich čriev nie je v poriadku, môže sa to prejaviť rôznymi zdravotnými problémami či zhoršeným stavom našej pleti, vlasov a nechtov. Práve preto je dôležité starať sa o naše črevá pravidelne. Klastrova fazula je pre ne doslova balzamom, čo najlepšie pochopíte, až keď ju začnete užívať. Viac o klastrovej fazuli sa dozviete TU.
=

Pridali sme papaín

To, že až 80% imunity sa nachádza v našich črevách a ako súvisí s našou pleťou, vlasmi a nechtami sme si už povedali. Preto by Vás nemala prekvapiť informácia, že do Viacollagenu sme pridali tráviaci enzým. Svojimi účinkami je papaín podobný ľudským enzýmom, vďaka čomu sa podieľa na trávení bielkovín. A keďže už vieme, že výstupným orgánom čriev je naša pokožka, pri akomkoľvek probléme by sme mali presunúť pozornosť najskôr ku nim.

Zachovali sme Vaše obľúbené zložky

Klinicky testovaný morský kolagén

Vo VIACOLLAGENe používame hydrolyzované kolagénové peptidy – najkvalitnejšiu formu kolagénu od firmy, ktorá sa výrobe tejto suroviny venuje už viac ako 175 rokov. Kolagénové peptidy z morského kolagénu sú pre človeka najlepšie využiteľné pre vlasy, nechty a pleť. Hovoríme o bioaktívnom hydrolyzovanom morskom kolagéne. Kvalita je pre nás prvoradá, no dôležité sú aj množstvá účinných látok, preto sme do VIACOLLAGENu namiešali až 150 000 mg morského kolagénu typu I a III s vysokým obsahom glycínu, prolínu a hydroxyprolínu, troch základných stavebných prvkov pokožky. Účinky kolagénu sú podložené klinickou štúdiou.
=

Vitamín C

Ako už isto viete, len s týmto vitamínom sa kolagén dokáže vstrebať do nášho tela.

Kyselinu hyalurónovú

O jej zázračných účinkoch ste už určite počuli. Pri pravidelnom užívaní tejto látky svoju pleť nielen hydratujete, ale zároveň jej dodávate anti-aging efekt. To, že v našom tele chýba, nielen cítime, ale aj vidíme. Pleť už nie je taká pružná ako predtým, a preto ju treba dopĺňať z externých zdrojov.
=

Používame výlučne prírodnú arómu a prírodné farbivo

VIACOLLAGEN obsahuje výlučne 100 % prírodnú arómu a farbivo. Nech sa rozhodnete pre akúkoľvek príchuť, môžete sa tešiť na chutný ovocný nápoj bez akýchkoľvek chemických škodlivín.

Je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva

Vďaka tomu, že VIACOLLAGEN splnil všetky podmienky, je platne registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR.
=

Vyrábame ho na Slovensku

S pomocou našich odborníkov vyrábame VIACOLLAGEN na Slovensku, konkrétne vo Zvolene.

Zloženie

Zloženie Višňa

Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L–askorbová), vláknina z klastrovej fazule, prírodná aróma: višňa, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, farbivo: červená repa, hyaluronan sodný, zinok (glukónan zinočnatý), tráviaci enzým papaín (papája melónová), sladidlo: glykozidy steviolu, vitamín E (DL–alfa–tokoferylacetát), selén (L-Selenometionín), biotín (D-Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Zloženie Ananás

Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L–askorbová), vláknina z klastrovej fazule, prírodná aróma: ananás, hyaluronan sodný, zinok (glukónan zinočnatý), tráviaci enzým papaín (papája melónová), sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: betakarotén, vitamín E (DL–alfa–tokoferylacetát), selén (L-Selenometionín), biotín (D-Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Zloženie Acai

Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L–askorbová), vláknina z klastrovej fazule, prírodná aróma: acai, farbivo: koncentrát čiernej mrkvy, hyaluronan sodný, zinok (glukónan zinočnatý), tráviaci enzým papaín (papája melónová), sladidlo: glykozidy steviolu, vitamín E (DL–alfa–tokoferylacetát), selén (L-Selenometionín), biotín (D-Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Zloženie Zázvor

Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L–askorbová), vláknina z klastrovej fazule, prírodná aróma: zázvor, hyaluronan sodný, zinok (glukónan zinočnatý), tráviaci enzým papaín (papája melónová), sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: betakarotén, vitamín E (DL–alfa–tokoferylacetát), selén (L-Selenometionín), biotín (D-Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Zloženie Kiwi

Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L–askorbová), vláknina z klastrovej fazule, prírodná aróma: kiwi, hyaluronan sodný, zinok (glukónan zinočnatý), tráviaci enzým papaín (papája melónová), sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: zelené jablko, vitamín E (DL–alfa–tokoferylacetát), selén (L-Selenometionín), biotín (D-Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.
Množstvo účinných látok 1 odmerka
*NRV%
Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb 5000 mg
Vitamín C 1000 mg 1250%
Vláknina z klastrovej fazule 1000 mg
Kyselina hyalurónová 80 mg
Papaín 50 mg
Zinok 10 mg 100%
Vitamín E 5 mg 42%
Biotín 75 mcg 150%
Selén 50 mcg 91%

*NRV% – Denná referenčná hodnota príjmu dospelého

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

348 recenzií k (A14) 3x VIACOLLAGEN pre vlasy, nechty a pleť

 1. denisa.freundova (overený zákazník)

  Top produkt

 2. erika (overený zákazník)

  Vyrobok som uzivala dlhodobo.Teraz, sa k nemu vraciam po asi rocnej prestavke nakolko som zistila rozdiel v kvalite vlasov.

 3. mirkapetrikova1 (overený zákazník)

  Via kolagén pijem už niekoľko rokov a neprestávam. Vlasy mi prestali vypadávať a dlhodobo sa držia, rastú nové, čiže ich mám aj hustejšie. Keď som skúsila urobiť si prestávku, začali opäť vypadávať takže viem jednoznačne, že mi chýba kolagén.

 4. Maria Rendekova (overený zákazník)

  Neviem posudit, uzivam len 2 tyzdne, ale chut je dobra

 5. lucia.musakova (overený zákazník)

  Spokojnosť,pevnejšie nehty, vidno výsledky.

 6. odrobinakovaz (overený zákazník)

  Ešte skúšam, neviem posúdiť, chuť je dobrá

 7. i.kronauerova (overený zákazník)

  Zatiaľ moje prvé balenie beriem ho 3 týždne nechty sa pekne spevnili, vlasy prestali padať a začali rásť nové. Budem pokračovať v užívaní. Kolegyne objednávali rovnaký a taktiež veľmi spokojné. Teším sa na ďalšie výsledky po dlhšom užívaní

 8. Viktoria Brusnicka (overený zákazník)

  super velmi minpomohó

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

1