fbpx

Domov / Obchod / QUEEN / QUEEN Baby

(1 recenzia zákazníka)

QUEEN Baby

queen baby
Domov / Obchod / QUEEN / QUEEN Baby
(1 recenzia zákazníka)

QUEEN Baby

Príchuť: Čerešňa - 153 g

Som matka a viem, čo tehotenstvo obnáša. Cítiť sa sebavedomo a krásne je pre každú ženu dôležité, najmä počas tohto nezabudnuteľného obdobia. Preto som sa spolu s odborníkmi z Mojkolagen rozhodla opäť priniesť na trh produkt, na ktorý mnohé z vás netrpezlivo čakali. Kolagén QUEEN Baby, v lahodnej čerešňovej príchuti, je určený pre všetky tehotné a dojčiace ženy. Urob z vypadávania vlasov, lámavých nechtov, nadmernej únavy, bolesti kĺbov či zhoršenej pleti len spomienku na toto čarovné obdobie. Tento prémiový produkt v sebe ukrýva až 11 zložiek, ktoré potrebuješ nie len ty, ale aj tvoje bábätko.

Komplexná výživa pre mamičku aj dieťatko.
Zlepšenie kvality vlasov, nechtov a pleti.
Posilnenie kĺbov.
S obsahom jódu pre správne fungovanie štítnej zľazy a prevenciu pred poruchami vývoja plodu.
Zvýšenie energie.
S obsahom kyseliny listovej pre zdravý vývin plodu.
Prevencia pred nadúvaním a zápchou.
Príjemná čerešňová príchuť.
Používame klinicky testovaný kolagén s viditeľnými výsledkami (2500 mg v dennej dávke).
QUEEN BABY Si krásna vyrábame na Slovensku.
QUEEN BABY Si krásna je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR.
Bez umelých sladidiel a farbív.

Hodnoty sú uvádzané v denných dávkach: Bioaktívne kolagénové peptidy typ I a III (2500 mg), vláknina z klastrovej fazule (1500 mg), horčík (50 mg), extrakt z plodov Malpígie holej (200 mg)  z toho vitamín C (34 mg), železo (7 mg), vitamín B1 (1 mg), vitamín B2 (1 mg), folát (600 mcg), jód (75 mcg), vitamín D3 (10 mcg), vitamín B12 (1 mcg).

Prírodné sladidlo: stévia
Alergén: ryby

Do pohára s objemom 200 ml nasypte 1 priloženú odmerku výživového doplnku QUEEN Baby, naplnenú po rysku 15 ml, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po Úplnom rozpustení nápoj vypite. Balenie obsahuje 30 denných dávok.

37.00  + POŠTOVNÉ ZADARMO

EUR – CZK

Na sklade

Kúpou získate 37 bodov. Viac o zbieraní bodov →

• Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO cez Packetu alebo GLS
• Platby online cez GoPay alebo dobierka
Odošleme dnes, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

1 recenzia k QUEEN Baby

  1. Andrea Jemjami (overený zákazník)

    Zatial super

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Unikátne zloženie vhodné pre teba aj tvoje dieťatko

Bioaktívne kolagénové peptidy typ 1 a 3

Až 2500 mg tohto kolagénu v dennej dávke sa postará o tvoje vlasy, nechty a pleť. Kolagén je tiež základnou hmotou chrupaviek, takže sa postará aj o tvoje kĺby. Práve tie sú v období tehotenstva a dojčenia viac zaťažované a vyžadujú si oveľa väčšiu pozornosť ako inokedy. Pokiaľ ho v tele nemáš dostatok, skôr či neskôr sa to prejaví. Tehotenstvo je najkrajším obdobím života ženy, preto si zaslúžiš cítiť sa krásne a zdravo aj počas tejto fázy.

Vláknina z klastrovej fazule

So zápchou a nadúvaním počas tehotenstva sa stretne asi každá žena. Súvisí to s nadmernou tvorbou a hromadením plynov v čreve. Preto sme do QUEEN Baby pridali vlákninu z klastrovej fazule. Táto vláknina je rozpustná vo vode a má vynikajúce účinky na ženské črevá. Preukázala to aj štúdia  trvajúca 15 dní na ženách, ktoré mali problém s vyprázdňovaním. Počas dojčenia zas črevá dokážu vytrápiť bábätko. Vláknina z klastrovej fazule je priam hnacou silou pre tvoje črevá aj pre črevá tvojho bábätka.

Horčík

Horčík počas tehotenstva je mimoriadne potrebný nie len pre mamičku, ale aj pre zdravý vývin plodu. Pravidelným užívaním horčíka počas celého tehotenstva predídeš nepríjemným kŕčom, nadmernej únave, výkyvom nálad či nevoľnostiam. Horčík tiež pomáha dieťatku budovať pevné kosti. Ocenia ho aj ženy, ktoré majú počas prvých mesiacov s dieťatkom majú deficit spánku.

Extrakt z plodov Malpígie holej

Známej aj ako acerola. Ide o veľmi silný zdroj vitamínu C, ktorý je oveľa viac vstrebateľný než akýkoľvek iný syntetický vitamín C. Preto ho stačí užívať v menších množstvách. Céčko je tiež základom všetkých mojich kolagénov, pretože telo bez neho nedokáže kolagén vstrebať. Vitamín C taktiež podporuje vstrebávanie železa, ktoré je ďalšou zložkou QUEEN Baby.

Kyselina listová

Určite si už počula o dôležitosti užívania kyseliny listovej pred otehotnením. Inak tomu nie je ani počas tehotenstva. Nedostatkom kyseliny listovej trpí až 60% tehotných žien. Okrem toho, že kyselina listová podporuje plodnosť, prispieva tiež ku zdravému vývinu plodu. Je skvelou prevenciou pred vznikom vrodených vývojových porúch bábätka. V opakovaných klinických štúdiách bolo dokázané, že narodenie dieťaťa s rázštepom chrbtice sa znížilo až o 70% a to v prípade, že ženy počas tehotenstva a pred ním užívali kyselinu listovú.

Ostatné zložky

Železo

Železo má na starosti krvotvorbu v tele. Tehotné ženy ho potrebujú omnoho viac práve kvôli vývoju plodu a zvýšenej spotrebe. Telo matky potrebuje produkovať viac krvi, aby mohlo zásobiť krvou a kyslíkom aj plod.

Jeho nedostatok môže spôsobiť tehotnej žene a bábätku viacero komplikácií, patrí medzi ne únava, bolesť hlavy, v extrémnych prípadoch chudokrvnosť či predčasný pôrod.

Vitamín B1

Tento vitamín je dôležitý pre vývin detského mozgu. Podporuje tiež  energetický metabolizmus a kvalitu nervového systému. Tehotné a dojčiace ženy by mali zvýšiť jeho príjem.

Vitamín B2

Podporuje zdravý rast bábätka. Je dôležitý pri tvorbe hemoglobínu  a prispieva k ochrane pokožky. Vitamín B2 tiež pomáha pri správnom vstrebávaní kyseliny listovej.

Jód 

Jód je rozhodne jedným z najdôležitejších minerálov v období tehotenstva. Ovplyvňuje činnosť a správne fungovanie štítnej zľazy. Keďže štítna žľaza počas tehotenstva pracuje na plné obrátky, jód pôsobí ako palivo pre správnu produkciu hormónov. Rovnako je dôležitý aj pre štítnu zľazu plodu, ktorému sa začína vyvíjať od 12. týždňa tehotenstva. Jeho nedostatok môže spôsobovať poškodenie mozgu, pokles inteligencie dieťaťa, poruchy vývoja kostry či nízku pôrodnú hmotnosť. Výskum Jamesa Haddowa z amerického Mainu ukázal, že aj malé poruchy štítnej žľazy, spojené s prísunom jódu počas gravidity, môžu viesť ku zníženej inteligencii dieťaťa.

Vitamín D3

Tento vitamín ti je určite dobre známy ako vitamín zo slnka. Dôležitú úlohu zohráva pred plánovaným tehotenstvom ako aj v jeho prvom trimestri. Podporuje správny rast kostí u plodu a pomáha pri budovaní imunitného systému dieťaťa,

Vitamín B12

Tento vitamín podporuje kognitívne funkcie a pamäť. Taktiež prispieva k zdravému vývoju nervového systému dieťatka.

Presné zloženie produktov

Zloženie: Bioaktívne kolagénové peptidy typ I a III, vláknina z klastrovej fazule, horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), extrakt z plodov Malpígie holej (Malpighia glabra) s obsahom vitamínu C, prírodná aróma: čerešňa, farbivo: červená repa, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, sladidlo: glykozidy steviolu, železo - mikroenkapsulované (sacharát železitý), jód (jodid draselný), vitamín D3 (kolekalciferol), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), folát (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (hydroxokobalamín). Pôvod základnej zložky: EÚ.

Množstvo účinných látok 1 dávka 5,1 g *RVH%
Bioaktívne kolagénové peptidy typ I a III 2500 mg -
Vláknina z klastrovej fazule 1500 mg -
Horčík 50 mg 13%
Extrakt z plodov Malpígie holej 200 mg -
z toho vitamín C 34 mg 43%
Železo 7 mg 50%
Vitamín B1 1 mg 91%
Vitamín B2 1 mg 71%
Folát (kyselina listová) 600 mcg 300%
Jód 75 mcg 50%
Vitamín D3 10 mcg 200%
Vitamín B12 1 mcg 40%

*RVH% - Referenčné výživové hodnoty.

Ak máte ďalšie otázky napíšte nám na email: info@mojkolagen.sk alebo Live Chat v pravom dolnom rohu stránky. Zavolajte +421 917 493 833 alebo napíšte na WhatsApp, Viber alebo Telegram.

1