fbpx

QUEEN VYPIC A ŽIC

(6 recenzií zákazníkov)

Príchuť Citrón - 121g (balenie obsahuje 20 denných dávok)

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Packetu

 • Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

QUEEN VYPIC A ŽIC

Príchuť Citrón - 121g (balenie obsahuje 20 denných dávok)

(6 recenzií zákazníkov)

Chystáš sa na víkendový záťah a už teraz vieš, že to nedopadne dobre? Pitie alkoholu sa zdá ako dobrý nápad len dovtedy, pokiaľ sa na druhý deň nezobudíš s poriadnou opicou. No čo potom? Zabudni na ľudové recepty či šumáky, ktoré aj tak nezaberajú. Predstavujem ti prírodný prémiový Queen produkt VYPIC a ŽIC, ktorý obsahuje všetko, čo v danej chvíli potrebuješ. Keďže viem, že v tomto stave má naša pečeň plné ruky práce s odbúravaním alkoholu a tak nemá čas na premenu cukru, chýbajú nám vitamíny a minerály, žalúdok je prekyslený, páli nás záha, bolí nás hlava, máme hnačku, spolu s odborníkmi sme namiešali chutný citrónový šumivý nápoj, ktorý je nabitý až 18 prémiovými zložkami. A vďaka nim sa môžeš dostať opäť do formy! A vieš, čo je najlepšie? Praktické vrecúškové balenie, ktoré si môžeš zobrať kamkoľvek so sebou.

29.00  + POŠTOVNÉ ZADARMO

EUR |  CZK

Na sklade

Kúpou získate 29 bodov. Viac o zbieraní bodov →

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Zásielkovňu

 • Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

Popis

18 zložiek, ktoré Ti pomôžu zvíťaziť nad opicou

Tieto ocení tvoj žalúdok

Vláknina z klastrovej fazule

Áno, áno a ešte raz áno! Táto zložka je hotový zázrak. Ide totiž o špeciálny druh vlákniny, ktorý je doslova hnacou silou pre tvoje črevá. Všetci dobre poznáme stav nafúknutia, prekysleného a podráždeného žalúdka a nechutenstva do jedla po prehýrenej noci. Prebiotická vláknina z klastrovej fazule ti tento stav môže pomôcť zvládnuť. Ako? Tento druh vlákniny funguje ako výživa pre prospešné baktérie v tvojich črevách a ako každý živý organizmus, tak aj baktérie potrebujú jedlo a energiu na prežitie. Vláknina z klastrovej fazule ich vyživí a tvoje črevá sa bude snažiť udržať v rovnováhe. Najlepšie to však pochopíš, keď to vyskúšaš. Viac o vláknine z klastrovej fazule nájdeš TU.

Vápnik

Áno, aj tohto minerálu máš v tele po opici žalostne málo. Preto som ho pridala do môjho produktu. Prispieva totiž k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, ktoré v tomto stave potrebujú doslova nakopnúť.

Vitamín A

Tento vitamín patrí do skupiny vitamínov rozpustných v tukoch. Jeho najdôležitejším prirodzeným zdrojom je pečeň, ktorá býva počas požívania alkoholických nápojov ohrozená. Vedel/a si, že pečeň patrí medzi najdôležitejšie orgány ľudského tela? Pečeň je miestom, kde v každom okamihu prebieha niekoľko tisíc procesov. Práve teraz sa v nej očisťuje krv, štiepia dôležité látky a plnia ďalšie funkcie. Preto jej treba tento vitamín po prehýrenej noci určite doplniť.

Vitamín E

Keďže požívaním alkoholických nápojov zabíjame naše bunky, potrebujeme im to nejakým spôsobom vrátiť. Významným antioxidantom je práve vitamín E, ktorý výrazne prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

10 probiotických kmeňov

Pozor! Nie sú probiotiká ako probiotiká. Spolu s odborníkmi sme vybrali len tie najkvalitnejšie, ktoré obsahujú kolónie zdraviu prospešných baktérií – inak nazývaných probiotických kultúr. Zapamätaj si, že zdravá črevná mikroflóra je pre správne fungovanie organizmu a teda aj tvojho žalúdka skutočne zásadná. Viac sa dozvieš TU.

 Tieto ocení tvoja hlava

Draslík, horčík, kyselina listová a zinok

Bolesť hlavy po opici? To všetci dobre poznáme, ale vieš prečo je to tak? Naše telo je dehydrované a preto prichádza o dôležité minerály, akými sú draslík, horčík, kyselina listová a zinok. Nedostatok draslíka sa môže prejaviť únavou, kŕčmi a nevoľnosťou. Môžeš si byť istý/á, že doplnením týchto minerálov ti tvoj  nervový a svalový systém určite poďakuje. Navyše draslík prispieva k udržaniu normálneho krvného tlaku, čo v tomto stave býva tiež veľký problém.  + Zinok tu má veľmi dôležitú úlohu, o ktorej si pravdepodobne netušil/a. Prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad a k správnej látkovej premene sacharidov. A ver mi, cukry sú to, čo v tejto chvíli potrebuješ!

Niacín

Na čele vhodných ingrediencií na nervový systém po opici rozhodne stojí niacín. Táto látka nielen že prispieva k jeho správnemu fungovaniu, ale prispieva aj k správnej funkcii psychiky a k zníženiu vyčerpania a únavy. A povedzme si pravdu, túto zložku po prehýrenej noci ocení naozaj každý.

Vitamín B12

Pitie alkoholu ničí vitamín B12, ktorý je zodpovedný za funkciu nervového systému a krvotvorby. Plní niekoľko funkcií: prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek a k zníženiu vyčerpania a únavy. Svoj stav môžeš touto zložkou jednoducho zmeniť. Dobré, však?

Tieto ocení tvoja stratená energia

Vitamín C

Naše telo je počas „opice“ unavené a na spracovanie vypitého alkoholu potrebuje veľké množstvo energie, ktoré mu ale prirodzene chýba. Čo s tým? Vedel/a si, že Ti môže pomôcť dostatočné množstvo vitamínu C? Ten totiž prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

L-glutatión

Ide o špeciálnu zložku, ktorá sa prirodzene nachádza v našom tele. Počas pitia alkoholických nápojov sa však z tela vytráca a preto je potrebné doplniť ju. Nedostatok tejto zložky ľudia často pozorujú vo forme únavy. Známy je aj svojimi antioxidačnými účinkami.

Kyselina pantotenová

Áno, aj túto zložku si zamiluješ. Prispieva totiž k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Taktiež prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k zdravej duševnej výkonnosti. V skratke k všetkému, čo v danej chvíli potrebuješ!

Vitamín B6

Táto zložka má samé pozitívne vlastnosti. Prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, k správnej funkcii psychiky a dokonca aj k správnej tvorbe červených krviniek. Určite vieš, že práve v krvi zostáva alkohol veľmi dlho. A ten zostatkový už nejednému z nás narobil poriadne problémy.

Mangán

Ďalšia skvelá zložka, ktorá prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a taktiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Jód

Je veľmi dôležitou látkou pre správnu funkciu štítnej žľazy, ktorá sa podieľa na spotrebe energie v ľudskom tele. A Keďže jód významne prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, po prehýrenej noci ho potrebuješ doplniť.

Chróm

Ak to preženieš s alkoholom, určite budeš na druhý deň potrebovať doplniť cukor. Ten v tele potrebuješ na to, aby si aby si mal/a dostatok energie na každodenné činnosti. Vieš, že ti s tým môže pomôcť chróm? Do môjho produktu som ho pridala preto, lebo prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Množstvo účinných látok 1 vrecúško 6,05 g *NRV
Vláknina z klastrovej fazule 1500 mg  
Vitamín C 500 mg 625%
Draslík 200 mg 10%
L-glutatión 50 mg
Horčík 50 mg 13%
Vápnik 50 mg 6%
Vitamín E 6 mg 50%
Niacín 5 mg 31%
Zinok 5 mg 50%
Kyselina pantotenová 2 mg 33%
Vitamín B6 2 mg 143%
Mangán 500 mcg 25%
Vitamín A 90 mcg / 300 I.U. 11%
Jód 50 mcg 33%
Kyselina listová 40 mcg 20%
Vitamín B12 25 mcg 1000%
Chróm 12 mcg 30%
10 probiotických kmeňov 3,7 mld.  
 • NRV – denná referenčná hodnota príjmu dospelého

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.2 kg
Odporúčaná denná dávka:

6,05 g (1 vrecúško) 1 x denne.

Návod na použitie:

Do pohára s objemom 200 ml nasypte 1 vrecúško výživového
doplnku Vypic a Žic, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení
nápoj vypite. Balenie obsahuje 20 denných dávok.

Zložky:

Vláknina z klastrovej fazule, regulátor kyslosti: kyselina jablčná,
hydrogénuhličitan sodný, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnatá
soľ kyseliny citrónovej), draslík (chlorid draselný), vápnik (vápenatá soľ kyseliny
citrónovej), aróma: citrón, probiotické kmene (Lactobacillus acidophilus,
Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobaillus rhamnosus, Lactobacillus
bulgaricus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium
breve, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus), L-glutatión, zinok
(glukonán zinočnatý), farbivo: betakarotén, sladidlo: glykozidy steviolu, vitamín E
(DL-alfa-tokoferylacetát), kyselina pantoténová (D-pantotenát sodný), chróm GTF
(pikolinát chromitý), niacín (nikotínamid), jód (jodid draselný), mangán (diglycinát
manganatý), vitamín B12 (hydroxokobalamín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid),
vitamín A (retinol), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová). Pôvod
základnej zložky z EÚ/mimo EÚ.

Upozornenie:

Upozornenie: Nádobu uchovávajte zatvorenú, uskladňujte mimo dosahu malých
detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Konzumujte po rozpustení v tekutine.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výživový doplnok nie je náhradou
pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Skladujte v suchu pri teplote max. 25°C, chráňte pred teplom a priamym slnečným
žiarením.

6 recenzií k QUEEN VYPIC A ŽIC

 1. inga89 (overený zákazník)

  Kolagén je súper,ako všetky kolagénu od Zuzky.
  Mala som síce iba tri,ale aj tak
  Vipic a zic ja tento kolagén milujem hlavne preto že obsahuje toľko vitamínov,a má aj výbornú chuť ♥️♥️
  K jeho kúpe má nakopla sama Zuzka keď bola na ajurvéde.
  Ďakujem ♥️

 2. haluskovajana30 (overený zákazník)

  Skusili sme produkt aj po ťažobe s jedla a manžel na záhu a okamžitá úlava a taktiež po akcii a bolo to perfektné. 🙂

 3. vevinka15 (overený zákazník)

  Výborný produkt, naozaj zaberá proti opici a pomáha na únavu, bolesť hlavy a regeneráciu po pití alkoholu. Tiež by som vylepšila to balenie. Ale inak super!

 4. monika.prochazkova7 (overený zákazník)

  Produkt vypic a žic je perfektný 🙂 vždy nás zachráni. My si ho už rovno miešame k alkoholu, resp. pred spaním a ráno sme po párty úplne v pohodičke 🙂

 5. adrianavalkova6 (overený zákazník)

  Super produkt .. odporúčam

 6. afrodita8259 (overený zákazník)

  Použila som na festivale, ráno v stane to na zapitie prvotných suchot je to fajn, alebo pred podium ochutiť vodu. Chýbalo mi tam nastrihnutie tých vrećušok, aby sa to ľahšie počas party trhalo (bez nožničiek). Možno som mala šťastie a iba v tej mojej marže to chýbalo Chuť dobre ladí k vodke!

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

POWERED BY

1