fbpx

QUEEN VYPIC A ŽIC

Príchuť Citrón - 121g (balenie obsahuje 20 denných dávok)

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

  • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Zásielkovňu

  • Poštovné SK od 1.70 € (Pri nákupe nad 49 € ZADARMO)
  • Poštovné CZ od 70 Kč (Pri nákupe nad 1550 kč ZADARMO)
  • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

QUEEN VYPIC A ŽIC

Príchuť Citrón - 121g (balenie obsahuje 20 denných dávok)

Chystáš sa na víkendový záťah a už teraz vieš, že to nedopadne dobre? Pitie alkoholu sa zdá ako dobrý nápad len dovtedy, pokiaľ sa na druhý deň nezobudíš s poriadnou opicou. No čo potom? Zabudni na ľudové recepty či šumáky, ktoré aj tak nezaberajú. Predstavujem ti prírodný prémiový Queen produkt VYPIC a ŽIC, ktorý obsahuje všetko, čo v danej chvíli potrebuješ. Keďže viem, že v tomto stave má naša pečeň plné ruky práce s odbúravaním alkoholu a tak nemá čas na premenu cukru, chýbajú nám vitamíny a minerály, žalúdok je prekyslený, páli nás záha, bolí nás hlava, máme hnačku, spolu s odborníkmi sme namiešali chutný citrónový šumivý nápoj, ktorý je nabitý až 18 prémiovými zložkami. A vďaka nim sa môžeš dostať opäť do formy! A vieš, čo je najlepšie? Praktické vrecúškové balenie, ktoré si môžeš zobrať kamkoľvek so sebou.

29.00 

EUR |  CZK

Nie je na sklade

Zadajte email a my Vám dáme vedieť, keď bude produkt skladom.

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

  • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Zásielkovňu

  • Poštovné SK od 1.70 € (Pri nákupe nad 49 € ZADARMO)
  • Poštovné CZ od 70 Kč (Pri nákupe nad 1550 kč ZADARMO)
  • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

Popis

18 zložiek, ktoré Ti pomôžu zvíťaziť nad opicou

Tieto ocení tvoj žalúdok

Vláknina z klastrovej fazule

Áno, áno a ešte raz áno! Táto zložka je hotový zázrak. Ide totiž o špeciálny druh vlákniny, ktorý je doslova hnacou silou pre tvoje črevá. Všetci dobre poznáme stav nafúknutia, prekysleného a podráždeného žalúdka a nechutenstva do jedla po prehýrenej noci. Prebiotická vláknina z klastrovej fazule ti tento stav môže pomôcť zvládnuť. Ako? Tento druh vlákniny funguje ako výživa pre prospešné baktérie v tvojich črevách a ako každý živý organizmus, tak aj baktérie potrebujú jedlo a energiu na prežitie. Vláknina z klastrovej fazule ich vyživí a tvoje črevá sa bude snažiť udržať v rovnováhe. Najlepšie to však pochopíš, keď to vyskúšaš. Viac o vláknine z klastrovej fazule nájdeš TU.

Vápnik

Áno, aj tohto minerálu máš v tele po opici žalostne málo. Preto som ho pridala do môjho produktu. Prispieva totiž k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, ktoré v tomto stave potrebujú doslova nakopnúť.

Vitamín A

Tento vitamín patrí do skupiny vitamínov rozpustných v tukoch. Jeho najdôležitejším prirodzeným zdrojom je pečeň, ktorá býva počas požívania alkoholických nápojov ohrozená. Vedel/a si, že pečeň patrí medzi najdôležitejšie orgány ľudského tela? Pečeň je miestom, kde v každom okamihu prebieha niekoľko tisíc procesov. Práve teraz sa v nej očisťuje krv, štiepia dôležité látky a plnia ďalšie funkcie. Preto jej treba tento vitamín po prehýrenej noci určite doplniť.

Vitamín E

Keďže požívaním alkoholických nápojov zabíjame naše bunky, potrebujeme im to nejakým spôsobom vrátiť. Významným antioxidantom je práve vitamín E, ktorý výrazne prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

10 probiotických kmeňov

Pozor! Nie sú probiotiká ako probiotiká. Spolu s odborníkmi sme vybrali len tie najkvalitnejšie, ktoré obsahujú kolónie zdraviu prospešných baktérií – inak nazývaných probiotických kultúr. Zapamätaj si, že zdravá črevná mikroflóra je pre správne fungovanie organizmu a teda aj tvojho žalúdka skutočne zásadná. Viac sa dozvieš TU.

 Tieto ocení tvoja hlava

Draslík, horčík, kyselina listová a zinok

Bolesť hlavy po opici? To všetci dobre poznáme, ale vieš prečo je to tak? Naše telo je dehydrované a preto prichádza o dôležité minerály, akými sú draslík, horčík, kyselina listová a zinok. Nedostatok draslíka sa môže prejaviť únavou, kŕčmi a nevoľnosťou. Môžeš si byť istý/á, že doplnením týchto minerálov ti tvoj  nervový a svalový systém určite poďakuje. Navyše draslík prispieva k udržaniu normálneho krvného tlaku, čo v tomto stave býva tiež veľký problém.  + Zinok tu má veľmi dôležitú úlohu, o ktorej si pravdepodobne netušil/a. Prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad a k správnej látkovej premene sacharidov. A ver mi, cukry sú to, čo v tejto chvíli potrebuješ!

Niacín

Na čele vhodných ingrediencií na nervový systém po opici rozhodne stojí niacín. Táto látka nielen že prispieva k jeho správnemu fungovaniu, ale prispieva aj k správnej funkcii psychiky a k zníženiu vyčerpania a únavy. A povedzme si pravdu, túto zložku po prehýrenej noci ocení naozaj každý.

Vitamín B12

Pitie alkoholu ničí vitamín B12, ktorý je zodpovedný za funkciu nervového systému a krvotvorby. Plní niekoľko funkcií: prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek a k zníženiu vyčerpania a únavy. Svoj stav môžeš touto zložkou jednoducho zmeniť. Dobré, však?

Tieto ocení tvoja stratená energia

Vitamín C

Naše telo je počas „opice“ unavené a na spracovanie vypitého alkoholu potrebuje veľké množstvo energie, ktoré mu ale prirodzene chýba. Čo s tým? Vedel/a si, že Ti môže pomôcť dostatočné množstvo vitamínu C? Ten totiž prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

L-glutatión

Ide o špeciálnu zložku, ktorá sa prirodzene nachádza v našom tele. Počas pitia alkoholických nápojov sa však z tela vytráca a preto je potrebné doplniť ju. Nedostatok tejto zložky ľudia často pozorujú vo forme únavy. Známy je aj svojimi antioxidačnými účinkami.

Kyselina pantotenová

Áno, aj túto zložku si zamiluješ. Prispieva totiž k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Taktiež prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k zdravej duševnej výkonnosti. V skratke k všetkému, čo v danej chvíli potrebuješ!

Vitamín B6

Táto zložka má samé pozitívne vlastnosti. Prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, k správnej funkcii psychiky a dokonca aj k správnej tvorbe červených krviniek. Určite vieš, že práve v krvi zostáva alkohol veľmi dlho. A ten zostatkový už nejednému z nás narobil poriadne problémy.

Mangán

Ďalšia skvelá zložka, ktorá prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a taktiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Jód

Je veľmi dôležitou látkou pre správnu funkciu štítnej žľazy, ktorá sa podieľa na spotrebe energie v ľudskom tele. A Keďže jód významne prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, po prehýrenej noci ho potrebuješ doplniť.

Chróm

Ak to preženieš s alkoholom, určite budeš na druhý deň potrebovať doplniť cukor. Ten v tele potrebuješ na to, aby si aby si mal/a dostatok energie na každodenné činnosti. Vieš, že ti s tým môže pomôcť chróm? Do môjho produktu som ho pridala preto, lebo prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Množstvo účinných látok 1 vrecúško 6,05 g *NRV
Vláknina z klastrovej fazule 1500 mg  
Vitamín C 500 mg 625%
Draslík 200 mg 10%
L-glutatión 50 mg
Horčík 50 mg 13%
Vápnik 50 mg 6%
Vitamín E 6 mg 50%
Niacín 5 mg 31%
Zinok 5 mg 50%
Kyselina pantotenová 2 mg 33%
Vitamín B6 2 mg 143%
Mangán 500 mcg 25%
Vitamín A 90 mcg / 300 I.U. 11%
Jód 50 mcg 33%
Kyselina listová 40 mcg 20%
Vitamín B12 25 mcg 1000%
Chróm 12 mcg 30%
10 probiotických kmeňov 3,7 mld.  
  • NRV – denná referenčná hodnota príjmu dospelého

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.2 kg
Odporúčaná denná dávka:

6,05 g (1 vrecúško) 1 x denne.

Návod na použitie:

Do pohára s objemom 200 ml nasypte 1 vrecúško výživového
doplnku Vypic a Žic, zalejte vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení
nápoj vypite. Balenie obsahuje 20 denných dávok.

Zložky:

Vláknina z klastrovej fazule, regulátor kyslosti: kyselina jablčná,
hydrogénuhličitan sodný, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnatá
soľ kyseliny citrónovej), draslík (chlorid draselný), vápnik (vápenatá soľ kyseliny
citrónovej), aróma: citrón, probiotické kmene (Lactobacillus acidophilus,
Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobaillus rhamnosus, Lactobacillus
bulgaricus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium
breve, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus), L-glutatión, zinok
(glukonán zinočnatý), farbivo: betakarotén, sladidlo: glykozidy steviolu, vitamín E
(DL-alfa-tokoferylacetát), kyselina pantoténová (D-pantotenát sodný), chróm GTF
(pikolinát chromitý), niacín (nikotínamid), jód (jodid draselný), mangán (diglycinát
manganatý), vitamín B12 (hydroxokobalamín), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid),
vitamín A (retinol), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová). Pôvod
základnej zložky z EÚ/mimo EÚ.

Upozornenie:

Upozornenie: Nádobu uchovávajte zatvorenú, uskladňujte mimo dosahu malých
detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Konzumujte po rozpustení v tekutine.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výživový doplnok nie je náhradou
pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Skladujte v suchu pri teplote max. 25°C, chráňte pred teplom a priamym slnečným
žiarením.

POWERED BY