fbpx
=

Produkt vhodný pre

Ženy, ktoré trápi predmenštruačný syndróm

=

Užívanie

Začnite užívať 12 dní pred menštruáciou 2 transparentné kapsuly s raňajkami a 2 transparentné kapsuly s obedom. Večer 2 purpurové kapsuly. Užívajte nepretržite 15 dní.

=

Počet dávok

Balenie obsahuje 90 kapsúl na obdobie 15 dní

ORIN PMS na obdobie pred menštruáciou

(2 recenzie zákazníkov)
=

Produkt vhodný pre

Ženy, ktoré trápi predmenštruačný syndróm

=

Počet dávok

Balenie obsahuje 60 kapsúl na obdobie 15 dní

=

Užívanie

Začnite užívať 12 dní pred menštruáciou 2 transparentné kapsuly s raňajkami a 2 transparentné kapsuly s obedom. Večer 2 purpurové kapsuly. Užívajte nepretržite 15 dní.

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod.

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Packetu

 • Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

ORIN PMS na obdobie pred menštruáciou

(2 recenzie zákazníkov)

Predmenštruačný syndróm každá žena pozná aj ako PMS. Príznaky PMS sa u žien objavujú okolo 20. roku života a pretrvávajú až do menopauzy. Podľa štúdie sa s predmenštruačným syndrómom počas života stretne až 75% žien. Bolesti hlavy, zmeny nálad, nafukovanie, chuť na sladké, nespavosť či podráždenosť sú sprievodnými prejavmi, ktoré mesačne ženám spôsobujú diskomfort. Preto sme vyvinuli výživový doplnok ORIN PMS, vďaka ktorému obdobie pred menštruáciou prežijete bez  problémov. Zabudnite na lieky od bolesti, ktoré symptómy PMS nevyliečia, ale iba krátkodobo potlačia a vsaďte na ORIN PMS zložený z vitamínov a minerálov. My ženy si zaslúžime cítiť sa vo svojom tele komfortne počas celého menštruačného cyklu. Užívajte si každý deň naplno s ORIN PMS.

18.00 

EUR |  CZK

Na sklade

Kúpou získate 18 bodov. Viac o zbieraní bodov →

Už zajtra u Vás, ak objednáte v pracovné dni do 13:00 hod

Zaplatiť môžete na dobierku alebo online

 • Online platby kartou, online bankovým prevodom alebo Google pay a Apple pay
R

Posielame cez GLS alebo Zásielkovňu

 • Poštovné do SR a ČR úplne ZADARMO
 • Pre info o dodaní do ostatných krajín kliknite sem

Popis

ORIN PMS je vhodný pre ženy počas obdobia pred menštruáciou, ktoré pociťujú:

Smútok

Zníženú koncentráciu

Predmenštruačné bolesti

Podráždenosť

Napätie v prsníkoch

Medziľudské konflikty

Akné

Únavu

Kŕče

Nafukovanie

Detaily o ORIN PMS

V transparentných kapsulách nájdete:

=

Vápnik z morskej riasy

Vápnik prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a k normálnemu fungovaniu svalov. Vápnik má pozitívny vplyv na náladu. Potvrdila to aj štúdia z roku 2014, ktorej sa zúčastnilo 66 žien trpiacich príznakmi PMS. Jedna skupina žien užívala placebo a druhá 500 mg vápnika denne. Ukázalo sa, že u žien užívajúcich účinnú látku sa po dvoch menštruačných cykloch znížili úzkosti, depresie a emocionálne výkyvy. Taktiež skupina užívajúca vápnik zaznamenala výrazný pokles v zadržiavaní vody v organizme. Nedostatok vápnika v organizme tiež spôsobuje kŕče a bolesti počas menštruácie. Vápnik z morskej riasy v ORIN PMS nájdete v transparentných kapsulách, ktoré užívate ráno a na obed.

Vitamín D

Vitamín D poznáme aj ako vitamín zo slnka. Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu. Vitamín D tiež prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi. Štúdia na 897 dospievajúcich ženách trpiacich PMS a bolestivou menštruáciou dospela k tomu, že sa u týchto žien znížili symptómy PMS ako sú bolesti chrbta, tendencia plakať ako aj bolesti pri menštruácií.

=

Vitamín K2

Tento vitamín sa zvyčajne používa v kombinácií s vitamínom D, pretože znásobuje jeho účinky. Taktiež tento vitamín zaisťuje aby sa vápnik dostal do organizmu na správne miesto.

Do purpurových kapsúl sme pridali:

Horčík

Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov. Horčík taktiež prispieva k správnej funkcii psychiky. Podľa dvojito zaslepenej randomizovanej štúdie, do ktorej bolo zapojených 32 žien vo veku od 24-39 rokov sa zistilo že, horčík znížil bolesti v období pred menštruáciou. Taktiež u žien užívajúcich horčík sa zlepšili symptómy súvisiace so zmenami nálad na rozdiel od žien užívajúcich placebo. Na rozdiel od vitamínu D horčík znižuje vstrebateľnosť vápnika pri súčasnom užívaní. Preto sme tieto dve látky od seba oddelili a vytvorili sme dva druhy kapsúl. Iná štúdia skúmala účinky horčíka na 43 ľuďoch trpiacich nespavosťou. Jedna skupina užívala placebo a druhá 500 mg horčíka denne. Ukázalo sa, že skupine užívajúcej účinnú látku sa zlepšila kvalita spánku oproti skupine užívajúcej placebo. Preto by ste purpurové kapsuly ORIN PMS s obsahom horčíka mali užívať večer.

=

Vitamín B6

Vitamín B6 prispieva k správnej funkcii psychiky, správnej tvorbe červených krviniek a zníženiu vyčerpania a únavy. Dvojito zaslepená randomizovaná štúdia, ktorá bola vykonaná na 68 anglických ženách s príznakmi PMS, po dobu troch mesiacov ukázala, že u skupiny žien užívajúcich 50 mg vitamínu B6 v dennej dávke sa znížili symptómy podráždenosti, únavy a depresie až o 69% v porovnaní so ženami užívajúcimi placebo. Vitamín B6 tiež podporuje vstrebávanie horčíka.

Vitamín B2

Vitamín B2 známy aj ako riboflavín tiež prispieva k zníženiu vzniku PMS. Preukázala to aj štúdia začlenená do Nurses’ Health Study skúmajúca stravovanie žien a užívanie roboflavínu vo strave. U žien užívajúcich vysoké množstvo vitamínu B2 bolo o 35% nižšie riziko vzniku PMS ako u žien užívajúcich len malé množstvo tohto vitamínu. Riboflavín sa prirodzene nachádza vo vlašských orechoch, vajíčkach, mliečnych výrobkoch a celozrnných produktoch. Ak ho však vo Vašej strave nie je dostatok je dobré ho dopĺňať v podobe výživových doplnkov.

Najčastejšie otázky

Prečo mám ORIN PMS užívať 12 dní pred plánovanou menštruáciou?

Pretože v tomto období je žena s pravidelným menštruačným cyklom po ovulácii a hladina progesterónu a estrogénu v tele začína klesať, čo spôsobuje symptómy PMS.

Prečo sú kapsuly v ORIN PMS rozdelené do dvoch farieb s inými zložkami?

Nakoľko užívanie horčíka a vápnika naraz znižuje ich vstrebávanie do organizmu, oddelili sme tieto dve látky, pre čo najlepší účinok. Horčík taktiež podporuje kvalitu spánku, čo preukázala štúdia na pacientoch trpiacich nespavosťou. Preto sme ho pridali do kapsúl, ktoré sa užívajú večer. Vitamín D nie je vhodné užívať večer a spolu s vitamínom K2 by sa mali užívať po jedle. O vitamínoch je tiež známe, že pre organizmus je najlepšie ich postupné dávkovanie a uvoľňovanie.

Zmierňuje ORIN PMS menštruačné kŕče?

Pri správnom užívaní, pred plánovanou menštruáciou, by sa menštruačné bolesti a kŕče nemali dostaviť. Je to tak vďaka minerálom a vitamínom, ktorých nedostatok v organizme spôsobuje bolestivú menštruáciu.

Od koľkých rokov môžu ženy užívať ORIN PMS?

Predmenštruačný syndróm sa zvyčajne u žien prejavuje po 20. roku života. Ak však pociťujete jeho príznaky aj v skoršom veku, pokojne môžete ORIN PMS užívať aj skôr, nakoľko ide o čisto prírodný produkt.

Čo ak mám nepravidelný menštruačný cyklus?

Dávkovanie ORIN PMS je nastavené na ideálny 28-30 dňový menštruačný cyklus. Ak je Váš cyklus dlhší alebo nepravidelný, je dobré si odpozorovať obdobie ovulácie a začať ORIN PMS užívať po nej.

Upravuje ORIN PMS nepravidelný cyklus?

Na úpravu nepravidelného menštruačného cyklu, spojenú s užívaním ORIN PMS, nemáme overenú štúdiu. Pokiaľ užívate ORIN PMS a Váš nepravidelný menštruačný cyklus sa upravil, budeme radi, ak nás o tom informujete.

Môžem ORIN PMS užívať aj keď užívam hormonálnu antikoncepciu?

Áno môžete, zložky v ORIN PMS nejakým spôsobom neovplyvňujú účinky hormonálnej antikoncepcie.

Ako dlho bude trvať, kým uvidím prvé výsledky ORIN PMS?

Pri užívaní podľa návodu by sa symptómy PMS nemali dostaviť už pri prvom balení.

Môžem ORIN PMS užívať aj počas menopauzy?

ORIN PMS je vytvorený na potlačenie symptómov prejavujúcich sa v období pred menštruáciou. Užívaním tohto výživového doplnku počas menopauzy doplníte hladinu vápnika v organizme a predídete osteoporóze, ktorá sa často spája s obdobím klimaktéria u žien.

Množstvo účinných látok 4 transparentné kapsuly
*RVH%
Vápnik 800 mg 100%
Vitamín K2 45 mcg 60%
Vitamín D 25 mcg 500%
Množstvo účinných látok 2 purpurové kapsuly *RVH%
Horčík 200 mg 53%
Vitamín B2 2 mg 143%
Vitamín B6 2 mg 143%

%RVH* – Referenčné výživové hodnoty

Zložky transparentná kapsula: Vápnik (vápenaté soli kyseliny citrónovej), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, vitamín K2 (menachinón), vitamín D (kolekalciferol).

Zložky purpurová kapsula: Horčík (diglycinát zinočnatý), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxal- 5‘- fosfát).

Odporúčaná denná dávka pre dospelého: Začnite užívať 12 dní pred menštruáciou 2 transparentné kapsuly s raňajkami a 2 transparentné kapsuly s obedom. Večer 2 purpurové kapsuly. Užívajte nepretrite 15 dní.

Upozornenie: Balenie uchovávajte uzatvorené, mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenom balení, v suchu, pri teplote do 25 stupňov, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výrobca: ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.2 kg

2 recenzie k ORIN PMS na obdobie pred menštruáciou

 1. nicole39 (overený zákazník)

  Skúšam zatiaľ prvé balenie ale už teraz viem, že si ich znovu objednám. Minimálne preto, že sa mi zmiernili návali a predmenštruačné kŕče.

 2. martina.bacinskaa (overený zákazník)

  Tieto tablety môžem len odporučiť. Hormonálne výkyvy sa zniernili, náladovosť som vôbec nepociťovala. Všetko čo ponúkajú tieto tablety, všetko splňajú. Tablety sú trocha väčšie na klasické prehltanie a mne osobne trocha vadila taká pachuť. No keď som si našla spôsob užitia ktorý mi vyhovoval, bolo všetko v poriadku. Za mňa môžem odporučiť všetkými desiatimi.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

1